Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri

groupama sigorta telefonu

Türkiye’nin önde gelen sigorta acentelerinden Groupama Sigorta, müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlamak için alternatif birçok farklı iletişim kanlı üzerinden destek sağlamaktadır. Online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden firma anında iletişim kurarak en kısa sürede tüm ürün ve hizmetlere ilişkim tam destek alabilirsiniz. Firma tarafından sunulan hizmetlerin detaylarını ve yaşadığınız sorunlara ilişkin birçok işlem söz konusu iletişim kanalları üzerinden sağlanabilir. Groupama Sigorta iletişim sayfası üzerinden firmanın resmi iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri destek hattı ve online iletişim kanalları ile aktif olarak her konuda müşteri desteği sağlayan firma ile kısa sürede iletişim kurabilirsiniz.

Groupama Sigorta İletişim Merkezi

Müşterileri için alternatif pek çok iletişim kanalı üzerinden hizmet sunana Groupama Sigorta müşteri beklentilerini ve sorunlarını en iyi şekilde karşılamak için birçok farklı kanal üzerinden destek sağlar. Özellikle müşteri hizmetleri hatları ve online iletişim formu ile birçok konuda firma tarafından müşterileri için destek sunulmaktadır.

Üzerinden firmanın tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilir ve en etkili iletişim kanalı üzerinden hızlı hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük sigorta acentelerinden biri olan Groupama Sigorta tarafından bireysel ve kurumsal tüm müşteriler için ortak iletişim kanalları üzerinden destek sağlanmaktadır.

Groupama Sigorta Müşteri İletişim Formu

Groupama Sigorta online iletişim formu üzerinden firmaya ilişkin her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi ileterek elektronik ortam üzerinden firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Başvuru formaları sayfası üzerinden ayrıca; hastane, anlaşmalı servis, parça tedariki ve daha birçok farklı konu hakkında firma tarafından kullanılması istenen birçok farklı başvuru formuna erişim sağlayabilirsiniz. Kişisel iletişim bilgilerinizi, poliçe bilgilerini ve mesajınızı konu seçimi yaparak firmaya iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür.

Groupama Sigorta İletişim E – Posta Adresi

Groupama Sigorta ile iki farklı e – posta adresi üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. Firmadan aldığınız hizmet türüne göre veya bölge müdürlüğüne göre iletişim adreslerinde farklılıklar yaşanabilir. Groupama Sigorta Genel Müdürlüğü ile e –posta üzerinden resmi yazışmalarını yapmak isteyenler:

E  – posta adresleri üzerinden iletişime geçebilirler. Resmi yazışmalarınızı yapmadan önce iletilerinizin açık ve resmi bir dille yazıldığından ve aynı zamanda iletişim bilgilerinizi eklendiğinizden emin olmanız tavsiye edilir.

Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Groupama Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma yetkilileri ile anında iletişim kurarak sorunlarınız için etkili ve hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

  • Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 250 50 50

Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firma ile her konuda iletişime geçerek sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Groupama Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0 850 250 50 50 çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçmenizin ardından:

  • Yol yardımı ve asistans hizmetleri için: 1
  • Konut ve işyeri sigortası yardım hizmetleri için: 2
  • Hasar ihbarı için: 2

Tuşlanarak anında konuya ilişkin hizmet birimine bağlanabilirsiniz. Öneri ve şikayetleriniz içinse 6’yı tuşlayarak anında firma yetkilisi ile görüşme kaydedebilirsiniz.

Groupama Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden Groupama Sigorta hizmet ve ürünlerinin detaylarına ilişkin bilgi sahibi olabilir veya firma ile etkili biçimde iletişime geçebilirsiniz. Groupama sigorta sosyal medya hesapları:

Scroll to Top