Grundig Müşteri Hizmetleri

Grundig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tarihi 1930 yılına kadar dayanan bir firmadır. Almanya Nürnberg’de 1945 yılında kurulmuş elektronik şirketidir. Savaş yıllarının ardından radyo üretimini gerçekleştirmiş olmasıyla birlikte, ilk olarak radyo üretici markası olarak popülerlik kazanmıştır. İsmini kurucusu Max Grundig’den almaktadır. Almanya çapında radyo satışıyla başlayan ivmesi televizyon üretimine başlamasıyla birlikte zirve noktaya ulaşmıştır. 1970’li yıllarda yakaladığı satış ve popülerlik oranıyla beraber altın çağını yaşamaya başlamıştır. 1980’li yılların başında farklı ortaklarla beraber üretimi başlamıştır.

2004 yılında Alba ve Beko markaları ile resmi olarak ortak haline gelmiştir. 2008 yılı içerisinde Beko, Grundig markasının tamamını Alba’dan satış almıştır. Grundig Elektronik A.Ş. olarak değiştirilen ismiyle beraber 2009 yılında Arçelik AŞ tarafından devir alınmıştır. Grundig Arçelik A.Ş tarafından alınmasıyla yüzde yüz oranında Türk malı olarak satışlarını sürdürmektedir.
Resmi olarak Koç Holding kapsamında yer alıyor olmasıyla birlikte, yüzde yüz Türk malı olduğu dönemden itibaren Türkiye pazarındaki yerini ürün yelpazesiyle beraber geliştirmiştir. Büyüyüşünü sürdüren önemli markalar arasında yer almaktadır.

Beyaz eşya ürünlerinde 7 yıl garanti kapsamı sunuyor olmasıyla birlikte, kullanıcılarına dayanıklı beyaz eşyalar sunma güvencesiyle hareket etmektedir. Türk malı olduğu dönemde ürün yelpazesini genişleten yapıda olan şirket aynı zamanda Türkiye’de bulunan bayilerini ve yetkili servislerini de genişletmiştir. Farklı illerde aktif olarak hizmet veren Grundig temsilcileri mevcuttur. Arçelik A.Ş servis ağına dâhil olarak servis hizmeti kullanıcılara verilmektedir.

Grundig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 888

Arama Terimleri: grundig çağrı merkezi numarası, grundig iletişim bilgileri, grundig müşteri hizmetleri, grundig müşteri hizmetleri numarası, grundig telefon numarası, grundig irtibat tel, grundig şikayet, grundig şikayet numarası, grundig mail adresi, grundig iletişim numarası, grundig destek hattı, grundig çağrı merkezi

Scroll to Top