GS Mobile Müşteri Hizmetleri

gs mobile musteri hizmetleri

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Türk Telekom’un mobil iletişim servislerinden GS Mobile, fanatik Galatasaraylıların takımlarına destek için kullandıkları özel telefon hatlarındandır. Sarı kırmızılı taraftarın büyük bir bölümü tarafından aktif bir şekilde kullanılan GS Mobile, kullanıcılarına pek çok avantajı da sunmasıyla dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak için GS Mobile müşteri hizmetleri operasyonlarına da önem verilmektedir. Siz de hattınızla ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğinizi şirketin yetkililerine ulaştırmak ya da bir konu hakkında görüş ile önerilerinizi paylaşmak istiyorsanız GS Mobile müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz.

GS Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskiden Avea olarak bilinen GSM operatörünün daha sonraki süreçte Türk Telekom çatısına geçmesiyle birlikte, geniş müşteri kitlesine ulaştığı dikkatlerden kaçmamaktadır. Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden Türk Telekom’un müşterilerine sağladığı avantajlı mobil hat ve tarifelerden biri de GS Mobile ürünleridir. GS Mobile kullanan kişilerin, hatlarıyla ya da diğer mobil iletişim teknolojileri konusunda aldıkları hizmetlerle ilgili herhangi bir problem yaşamaları durumunda, sorunlarının hızlı bir şekilde çözülebilmesi için GS Mobile müşteri hizmetlerini telefonla 7 gün 24 saat boyunca diledikleri zamana arayabilme şansına sahip olmaktadır:

  • GS Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 500

GS Mobile Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri Telefon Numarası

GS Mobile kullanan hat sahiplerine özel ücretsiz sesli yanıt sistemi de aktif bir şekilde kullanılabilmektedir. Sahip olduğunuz GS Mobile hattınızla ilgili herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik yaşadığınızda bu sorunları yetkili kişilere hızlı bir şekilde aktarmak için GS Mobile ücretsiz sesli yanıt sistemini tercih edebilirsiniz. Yenilikçi teknolojilerin izinden giden GS Mobile, tüm kullanıcılarına bu imkanı tanımaktadır:

  • GS Mobile Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri Telefon Numarası: 9333

GS Mobile Şikayet Hattı

Hızlı ve kesintisiz iletişim çözümleri sunan GS Mobile hattına sahip olan müşterilerin, şirket politikaları ve hizmet kalitesiyle ilgili herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşaması durumunda, bu durumu yetkililere en kısa yoldan bildirmesi mümkündür. Bu tür şikayet ve eleştirilerinizde GS Mobile müşteri temsilcisi telefon numarasını kullanabileceğiniz gibi internet üzerinden GS Mobile şikayet maili göndererek de yazılı bir şekilde yaşadığınız sorunların çözülmesini talep edebilirsiniz:

GS Mobile Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’de on binlerce aktif kullanıcısı bulunan GS Mobile mobil iletişim hattının bağlı olduğu Türk Telekom resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler hakkında tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra GS Mobile için açılmış olan resmi sosyal medya hesaplarıyla da hattınızla ilgili güncel paket ve tarife fiyatlarını öğrenebilirsiniz:

Scroll to Top