Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri

gunes sigorta iletisim

Güneş Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası veya online iletişim kanalları üzerinden her türlü sorun için etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Türkiye’nin en büyük sigorta acentelerinden biri olan Güneş Sigorta ile iletişime geçmeniz için firma tarafından alternatif birçok farklı iletişim kanalı üzerinden destek sağlanmaktadır. Güneş Sigorta iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak her türlü görüş, öneri ve taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Aynı zamanda online işlem kanalları sayesinde çok daha kısa süre içinde birçok farklı konuda, Güneş Sigorta tarafından sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güneş Sigorta İletişim E – Mail Adresi

Müşteri.iliskileri@gunessigorta.com.tr e – posta adresi üzerinden her türlü müşteri sorunlarınızı iletebilir veya yatirimci.iliskileri@gunessigorta.com.tr adresi üzerinden yatırımcı bilgilendirme konularında her sorun veya öneri için resmi yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan Güneş Sigorta tarafından sağlanan tüm ürün ve hizmetlerin yanı sıra diğer her türlü konuda: bilgi@gunessigorta.com.tr adresi ile resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür.

Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlayarak her konuda firma yetkisinden canlı destek alabilirsiniz. Öte yandan genel müşteri hizmetleri ile iletişime geçemeden önce hizmet aldığınız acente ile görüşmeniz size sorunların çözümü konusunda çok daha kısa sürede yanıt almanızı sağlayacaktır.

  • Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 19 57
  • Güneş Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: +90 212 355 64 64

Güneş Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 22 19 57 telefon numarasına hafta içi her gün 09.00 – 18.00 saatleri arasında ulaşarak her konuda destek almanız mümkündür. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak dilediğiniz konuda canlı destek alabilir ve sorunun çözümü için veya kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sağlık provizyon, ambulans hizmetleri, asistans ve hasar ihbar hatları üzerinden 7/24 hizmet almanız mümkündür. Diğer hizmetler için sadece mesai saatleri için destek sağlanır.

Güneş Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Güneş Sigorta resmi sosyal medya hesapları üzerinden firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin detaylı bilgi alabilir veya sorunlarınızın çözümü için yardım talep edebilirsiniz. Firmaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medyayı etkin kullanmalarının ardından müşterileri için yeni bir iletişim kanalı da ortaya çıkmış oldu. Güneş Sigorta kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top