Güral Porselen Müşteri Hizmetleri

Güral Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güral Porselen 1989 yılından bu yana porselen alanında hizmet vermektedir. 75.000 m2’lik alan üzerinde kurulu olan tesiste porselen üzerine üretim gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda üretimi gerçekleştirilen ürünler, 52 farklı ülkeye de ihraç edilmektedir.

ISO 9001 ve TSE sertifikalarına sahip olan firma, üstün hizmet kalitesi odaklı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Sektördeki başarısının temel nedeni ise müşteri memnuniyetinden asla ödün vermemesidir.
Neden Güral Porselen?

Güral Porselen, Türkiye’yi dünyada da duyurmayı başarmış olan firmalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün başarıya koşmasının temel nedeni ise ürünlerinin kaliteli olması ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek hareket etmesidir. Büyük bir alan üzerinde kurulu olan tesiste ise her kullanıcıya hitap eden ürünlerin üretimi titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Bünyesinde istihdam ettirdiği personellerin tamamı, porseleni en kusursuz hale getirebilmek için eğitilmiş donanımlı kişilerden oluşmaktadır. 2000 senesi ile birlikte hem teknoloji hem de iş gücü bir araya getirilerek ürünlerde farklılıklar yaratılmaya da başlanmıştır. Güral Porselen’in farkı, dünya çapında biliniyor olması ile de ortaya çıkmaktadır.

Güral Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+902742250300

Arama Terimleri: güral porselen çağrı merkezi, güral porselen iletişim, güral porselen telefon no, güral porselen iletişim numarası, güral porselen müşteri hizmetleri telefon numarası, güral porselen şikayet

Scroll to Top