Habertürk İletişim

haberturk musteri hizmetleri

Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş. bünyesinde medya sektöründe faaliyet gösteren Habertürk, izleyicilerinin ve okurlarının her konuda geri bildirimini dikkate alarak basın ve yayın hizmetlerini yürütmektedir. Firmanın tüm yayınlarına ve hizmetlerine ilişkin geri bildirim vermek, talep, şikayet ve önerilerinizi iletmek için güncel iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. İletişim bilgileri ve faaliyet alanlarına göre farklı adresler üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Habertürk iletişim numarası ve izleyici temsilcisi iletişim bilgileri üzerinden kısa sürede izleyici desteği alabilir ve şikayet veya önerileriniz için kurumsal yardım alabilirsiniz.

Habertürk Telefon Numarası

Habertürk TV, radyo ve gazete hizmetlerine ilişkin şikayet, öneri ve her konuda geri bildirimleriniz için güncel iletişim numarasını kullanabilirsiniz. İzleyici temsilcileri ile hızlı görüşme kaydetmek ve kısa süre içinde medya hizmetlerine yönelik bildirimlerinizi gerçekleştirmeniz için tercih edeceğiniz en hızlı iletişim kanalları arasında telefon numarası ilk sırada yer alacaktır. Ayrıca online iletişim kanallarını da aktif olarak kullanarak merak ettiğiniz konularda yardım alabilir veya diğer tüm konularda bildirimlerinizi en hızlı şekilde iletebilirsiniz.

  • Habertürk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 313 60 00
  • Habertürk Faks Numarası: 0 212 313 73 36
  • Habertürk Ankara Temsilciliği: 0 312 218 50 00
  • Habertürk İzmir Temsilciliği: 0 232 411 37 37

Habertürk Online İletişim Formu

Habertürk izletici iletişim formunu kullanarak her konuda reklam ve işbirlikleri veya şikayet, görüş ve önerileriniz için mesajınızı form üzerinden iletmeniz mümkündür. Güncel iletişim formunu kullanarak kısa süre içinde her konuda iletişim bilgilerinizi de girdikten sonra mesajınızı gönderebilir ve firma yetkilileri tarafından bu iletişim kanalları üzerinden tarafınıza geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Programlar, işbirlikleri veya diğer konularda iletişim formunu kullanarak taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Öneri, İstek, Şikayet, Yardım, Teşekkür konu başlıklarından birini seçerek mesajınızı gönderebilirsiniz.

Habertürk İletişim E – Posta Adresi

iletisim@haberturk.tv kurumsal e – posta adresini kullanarak firmanın tüm yayınları ve hizmetlerine yönelik merak ettiğiniz konularda yazabilir ve diğer tüm konularda resmi yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer iletişim kanallarının yanı sıra e – posta ile izleyici temsilcisine de yazarak taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Habertürk İzleyici Temsilcisi: izleyicitemsilcisi@haberturk.tv elektronik posta adresini kullanarak kısa süre içinde görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

Habertürk Şikayet Hattı

Habertürk tarafından sunulan tüm hizmetlere ilişkin şikayetlerinizi firmaya en kısa sürede iletmek ve kurumsal destek almak için aktif tüm iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güncel iletişim kanallarını kullanarak alacağınız yardım sayesinde rahatlıkla sorunların çözümü gerçekleştirilebilir. Resmi iletişim kanallarını kullanarak şikayetlerinizi bildirmeden önce direkt telefon ile iletişim numarası üzerinden hızlı yanıt almanız mümkündür.

  • Habertürk Şikayet Hattı: 0 212 313 60 00

Habertürk İletişim Merkezi

Ciner Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Habertürk, birçok farklı medya aracını aktif olarak kullanarak hizmet sunmaktadır. İzleyici, dinleyici ve okuyucularının kısa süre içinde görüş ve önerilerini iletmeleri için firmanın güncel iletişim kanalları belirlenmiştir. İzleyici temsilcisi ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm güncel iletişim kanallarına tek bir sayfa üzerinden ulaşmanız da mümkündür.

Habertürk Sosyal Medya Hesapları

Habertürk resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm sosyal medya platformları üzerinden güncel yayın akışı, hizmetler ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm görüş ve önerileriniz için geri bildirim aracı olarak Habertürk sosyal medya hesaplarını kullanmanız da mümkündür. Habertürk sosyal medya hesapları:

Scroll to Top