Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri

halk yatirim numarasi

Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 42 55

Halkbank bünyesinde yatırım ve finansal hizmetler sağlayan Halk Yatırım, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin kısa süre içinde karşılaştığı sorunların çözümü için gelişmiş iletişim kanalları üzerinden hizmet sunar. En hızlı yanıt alabileceğiniz güncel iletişim kanalları üzerinden işlem yaparak kısa sürede tüm sorunlarınızın bildirimini sağlayabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel tüm müşterileri için hızlı çözüm önerileri sağlayan firma, Halk Yatırım iletişim kanallarının tamamı ile günün her saatinde müşteri desteği sunar.

Halk Yatırım Müşteri Destek İletişim Merkezi

Halk Yatırımın bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için tercih edebileceğiniz birçok farklı iletişim kanalı bulunmaktadır. Halkbank’ın alt kuruluşları arasında faaliyetlerine aktif olarak devam eden Halk Yatırım, tüm müşterileri için hızlı kurumsal çözüm önerileri sağlamayı hedefler. En güncel iletişim kanalları üzerinden yaşadığınız sorunları bildirebilir veya diğer tüm konularda ürün ve hizmetlere ilişkin işlem yapabilirsiniz.

Halk Yatırım Müşteri İletişim Formu

Halk Yatırım iletişim sayfası üzerinden müşteri memnuiyeti ve şikayet bildirim formları yer almaktadır. Tek bir sayfa üzerinden her iki forma da hızlı erişim sağlayarak kişisel ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra hızlı işlem yapabilirsiniz. Şikayet, öneri veya taleplerinizi bildirmek için söz konusu online müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanmanız mümkündür. Halk Yatırım ürün ve hizmetlerine yönelik sorunlarınızı Halkbank iletişim kanallarından iletmek yerine doğrudan Halk Yatırım iletişim yöntemleri üzerinden gerçekleştirmeniz çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

Halk Yatırım Kurumsal E – Posta Adresi

halkyatirim@halkyatirim.com.tr kurumsal iletişim e – mail adresini kullanarak resmi yazışmalarınızı başlatabilirsiniz. Vakit kaybetmeden e – posta adresi üzerinden kişisel iletişim bilgileriniz ve sorununuzu ileterek işlem yapmanız durumunda anında geri dönüş almanız mümkündür. Halk Yatırım hizmetlerine veya bankacılık ürünlerine dair tüm konularda söz konusu iletişim mail adresini kullanarak işlem yapmanız mümkündür.

Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Yatırım çağrı merkezi üzerinden en hızlı çözüm önerilerini almanız mümkündür. Online iletişim kanallarına nazaran çok daha hızlı ve etkili bir iletişim yöntemi olan müşteri hizmetleri numarası, tüm Halk Yatırım müşterilerinin talep, şikayet, başvuru, işlem iptali vb. konularında kurumsal destek almasını sağlar.

  • Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 (HALK) 42 55
  • Halk Yatırım Genel Müdürlük Telefon: 0 212 314 81 81
  • Halk Yatırım Faks Numarası: 0 212 221 37 81

Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Halk Yatırım çağrı merkezini aradıktan hemen sonra müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezi numarası üzerinden herhangi bir hızlı tuşlama yapmak zorunda kalmadan ilgili telefon numarasını arayarak anında bağlanmanız mümkündür.

Halk Yatırım Şikayet Hattı

Halk Yatırım ürün ve hizmetlerinden memnun kalmayanlar ve şikayet bildirimlerinde bulunmak isteyenler müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden işlem yapabilir. Öte yandan tüm şikayetlerinizi doğrudan iletişim sayfası üzerinde yer alan: ‘’Şikayetim/Sorum Var’’ formunu kullanarak da yapılması mümkündür.

Halk Yatırım Sosyal Medya Hesapları

Halk Yatırım kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanya ve duyularını takip edebilir veya firma ile hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Scroll to Top