Happy Center Müşteri Hizmetleri

Happy center cagri merkezi

Türkiye’de gıda ve perakende satış sektörünün en çok tercih edilen markalarından Happy Center firması, satış sonrası kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmetleriyle de adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında mağazaları bulunan Happy Center markası 1969 yılında kurulmuş olup, o tarihten günümüze kadar pek çok farklı kategoride hızlı tüketim mallarının satışını gerçekleştirmektedir. Siz de Happy Center mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişler hakkında, ürün ya da mağaza çalışanlarının hizmet kalitesinden memnuniyetsizlik duymanız halinde Happy Center müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firmanın yetkililerine bildirimde bulunabilirsiniz.

Happy Center Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Perakende satış denilince akla ilk gelen mağazalardan olan Happy Center firmasının hizmetleriyle ilgili görüş, teşekkür, dilek, öneri ve memnuniyetsizliklerinizi dile getirmek için Happy Center müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Satış sonrası hizmet alanında kaliteli ve memnuniyet veren bir performans gösteren Happy Center müşteri temsilcisi ekibine bu konularda bildirmek istediğiniz açıklamaları yapabilirsiniz. Hafta içi her gün, mesai saatleri içinde Happy Center müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak firma yetkilileriyle iletişim kurabilirsiniz.

  • Happy Center Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 37 37

Happy Center Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Türkiye’nin dört bir yanında onlarca farklı mağazası ve satış ofisi bulunan Happy Center firmasının kaliteli hizmet sunan müşteri temsilcilerine sadece telefon aracılığıyla ulaşmak istemeyen tüketiciler için farklı iletişim araçları da kullanılabilmektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmetin bir numaralı adresi olan Happy Center mağazalarından satın almış olduğunuz ürünlerde, fabrika üretiminden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata veya memnuniyetsizlik hissederseniz, Happy Center müşteri hizmetlerine faks numarası üzerinden bildirim yapabilir, en kısa süre içinde firma yetkililerinden geri dönüş alabilirsiniz. Happy Center müşteri hizmetleri faks numarasını 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  • Happy Center Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 212 690 98 93

Happy Center Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Happy Center firmasının müşteri hizmetlerine yorum, istek, öneri, şikayet, yemek kartları, dilek, teşekkür ve diğer konularda mesaj göndermek istediğinizde telefon numaranızı da yazarak Happy Center müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanabilirsiniz. En hızlı şekilde Happy Center müşteri temsilcilerinden geri dönüş alabilmek için formda doldurduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Happy Center müşteri iletişim formu internet üzerinden kısa sürede irtibat kurmanızı sağlamaktadır.

Happy Center Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Happy Center firmasının müşteri temsilcilerine telefon veya faks dışında elektronik posta yoluyla da ulaşmak istiyorsanız, Happy Center müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresini kullanabilirsiniz:

Happy Center Resmi Sosyal Medya Hesapları

Happy Center firmasının Türkiye genelindeki mağazalarında satışa sunulan bütün ürünlerle ilgili yapılan indirim kampanyalarından anından haberdar olmak istiyorsanız, Happy Center resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca üyelere özel gerçekleştirilen hediye çekilişleri ve cazip indirim kampanyalarına katılmak için de Happy Center resmi sosyal medya hesaplarını takip edip gerekli işlemleri yapmanız gerekmektedir. En güncel ürün ve haftalık kataloglar için Happy Center sosyal medya platformlarını takibe alarak indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top