Havaş Müşteri Hizmetleri

Havaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yer hizmetleri ve havaalanı ulaşım alanlarında hizmet veren Havaş, 1958 yılından beri faaliyet göstermektedir. Havaş, 1995 yılında özelleştirilmiştir ve 2012 yılından beri TAV Holding bünyesinde hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla, Hatay, İzmir, Aydın, Ordu, Giresun, Elazığ, Kilis, Samsun, Mersin, Konya, Kırıkkale, Rize, Manisa, Şanlıurfa, Artvin, Gaziantep, Erzincan ve Adana gibi birçok şehirde Havaş otobüslerini kullanarak havaalanı – şehir merkezi veya ilçe seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Havaş müşteri hizmetleri 0850 222 0 487 numarasıyla otobüs bilgisi, sefer sorgulama, bilet, şikayet, kayıp eşya, öneri vb. konularda telefonla destek sağlıyor.

Yer hizmetleri konusunda öncü firmalardan biri olan Havaş, daha önce USAŞ adıyla hizmet vermekteydi. Aynı zamanda Türk Hava Yolları kapsamında kamuya ait bir şirketti. Ancak şirket daha sonra özelleştirilmiş ve günümüzde TAV Holding tarafından satın alınmıştır.

Havaş, yük kontrolü, genel havacılık, kargo, uçuş operasyon hizmeti, kargo ve antrepo hizmetleri haricinde otobüs seferleriyle milyonlarca kişiye hizmet sağlıyor. Aynı zamanda 200’ü aşkın ulusal ve uluslararası havayolu şirketiyle anlaşması bulunmaktadır. Türkiye’de 26 havaalanında yer ve otobüs hizmetleriyle faaliyetine devam ediyor.

İçeriğimizin devamında Havaş iletişim kanalları hakkında diğer alternatiflere göz atabilir ya da en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Türk Hava Yolları iletişim içeriğini incelemek için tıklayın!

Havaş Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 222 0 487
Çalışma SaatleriHavaş çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Havaş İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 0 487
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@havas.net
İletişim FormuForm için tıklayın.
Online İşlemHavaş işlemlerini online tamamlamak için tıklayın.
E – BiletHavaş biletinizi online almak için tıklayın.
Havaş Kayıp Eşyalostbag@havas.net
Genel Müdürlük AdresiVadistanbul Bulvar, Ayazağa Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, 2C Blok No:3L/6 34485 Sarıyer / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 212 463 30 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Havaş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için Havaş ile ilgili en çok merak edilen soruları araştırdık ve yanıtladık! Yorumlarda Havaş çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşarak binlerce kişiye yardımcı olabilirsiniz.

Havaş Kimin?

havas logo

Havaş, Tav Holding’in bir iştirakidir ve %100 hissesi Tav Holding’e aittir.

Havaş Nedir?

Havaş, yer hizmetleri ve havaalanı transferi sağlayan özel bir şirkettir. Şehir merkezlerinden veya ilçelerden havaalanına ya da tam tersi istikametler için otobüsle yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Aynı zamanda uçuş operasyonları, kargo ve genel havacılık faaliyetlerini yürütür.

Havaş’a Bilet Olmadan Binilir Mi?

havas1

Havaş sadece aynı gün için uçak biletine sahip olan kişilere hizmet verir. Uçak biletiniz yoksa Havaş otobüslerine binmeniz mümkün değil. Aynı zamanda Havaş’a binmek için de bilet almanız gerekiyor.

Havaş Bileti Nasıl Alınır?

Havaş otobüs biletini otobüse binerken görevliden alabilir ya da Havaş web sitesinden online bilet satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. E – bilet almak için tıklayın.

Havaş Saatleri Nedir?

havas2

Havaş otobüs saatlerini öğrenmek için Havaş müşteri hizmetleri 0850 222 0 487 ile iletişime geçmelisiniz. Havaalanı, yolcu sayısı vb. faktörlere göre saatler farklılık gösterebiliyor.

Havaş Ücretli Mi?

Havaş ile havaalanı transferi ücretlidir. Ücretler, havaalanı ve güzergaha göre 25 – 75 TL aralığında değişiyor. Otobüs bilet fiyatlarını öğrenmek için Havaş çağrı merkezi 0850 222 0 487 numarasını arayabilirsiniz.

Havaş Nasıl Ödeme Yapılır?

Havaş ödemeleri banka/kredi kartı veya nakit olarak yapılabiliyor. Ancak kredi kartı ile ödemenin yeni başlaması sebebiyle bazı güzergah ve otobüslerde sadece nakit ödeme kabul edilmektedir.

Havaş Kayıp Eşya Nasıl Bulunur?

havas 3

Havaş otobüslerinde ya da diğer hizmetlerini kullanırken eşyanızı kaybetmeniz halinde Havaş müşteri hizmetleri 0850 222 0 487 numarasını arayarak talep oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca online kayıp eşya formu doldurmak da mümkün.

Havabüs müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top