HD İskender Müşteri Hizmetleri

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan HD İskender, uygun fiyatlı ve lezzetli menüleriyle ön plana çıkıyor. Geleneksel olarak yapılan İskender, farklı porsiyonları veya patlıcanlı haliyle servis edilebiliyor. Ayrıca hellimli salata, künefe, patates kızartması gibi tatlı veya aperatifler de HD İskender şubelerinde bulunuyor. HD İskender, en çok ziyaret edilen AVM’lerde şube açarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı. Ayrıca en işlek caddelerde de HD İskender şubelerine rastlamak mümkün.

Bir restorana göre daha uygun fiyat sunan HD İskender, şık mekanlarıyla da oldukça seviliyor. Ayrıca HD İskender müşterileri, güleryüzlü ve hızlı servisten de oldukça memnun. HD İskender, Döner ve Pidem markalarıyla da yemek sektöründe hizmet vermektedir. Aynı zamanda en itibarlı iskender markası olarak da seçilmiştir.

HD İskender çağrı merkezi numarası 0212 281 99 96 ile görüşerek restoran bilgisi, memnuniyet veya şikayet gibi iletilerinizi bildirebilirsiniz. Ancak HD İskender çağrı merkezi veya diğer iletişim kanalları aracılığıyla evlere servis yapmıyor.

İçeriğimizin devamında HD İskender müşteri hizmetleri numarası ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda HD İskender ile ilgili en çok merak edilen soruları en alt kısımda sizin için cevaplandırdık.

HD İskender Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0212 281 99 96
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatörle görüşerek direkt bağlanabilirsiniz.

HD İskender İletişim

Faks0212 284 04 41

Müşteri Hizmetleri Numarası0212 281 99 96
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi@hdiskender.com
Genel Müdürlük AdresiSpine Tower, Büyükdere Caddesi No:243 Kat:9 Maslak – Sarıyer / İstanbul / TURKEY
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 281 99 96
Sosyal Medya HesaplarıTwitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

HD İskender Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yılda on milyonu aşkın kişi tarafından ziyaret edilen HD İskender şubeleri, konforlu ve şık dekorasyonlarıyla da çok seviliyor. Ancak, servis, lezzet vb. konularda da birçok şikayetçi olduğunu söylemek mümkün. Aşağıda HD İskender ile ilgili en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz! Ayrıca merak ettiğiniz soruları yorumlarda belirtin!

HD İskender Kimin?

HD İskender’in sahibi Hakan Doğan’dır. Ayrıca marka da ismini Hakan Doğan’ın baş harflerinden almıştır. 1995 yılında açılan HD İskender, en sevilen iskender restoranları arasında bulunuyor.

HD İskender’in Kaç Şubesi Var?

hdiskender3

Türkiye genelinde HD İskender’in 100’ü aşkın şubesi bulunuyor. Ayrıca Pidem, HD Pideko Ve HD Döner şubeleriyle birlikte yaklaşık 250 şubesi var. Ayrıca HD İskender çağrı merkezi ile iletişime geçerek en yakın şubeyi öğrenebilirsiniz.

HD İskender Franchise Bedeli Ne Kadar?

1995 yılından beri büyümeye devam eden HD İskender, franchise ile de şube sayısını arttırmayı başarmıştır. HD İskender franchise bedeli 400.000 TL + KDV’dir. Ayrıca şubenin konumu, konsept vb. durumlara göre bu bedelde değişiklik olabiliyor. HD İskender franchise başvurusu için tıklayın.

HD İskender Menüleri Ne Kadar?

hdiskender

Lezzetli iskenderleriyle ön plana çıkan HD İskender, uygun fiyatlı menüleriyle de müşteri sayısını arttırıyor. HD İskender menü fiyatları 25.99 TL’den başlayarak artıyor. Ayrıca çıtır patates, künefe + kaymak, turşu vb. isteklerine göre de menü fiyatları değişiyor. Çorba fiyatı ise 15 TL.

HD İskender Şikayeti Nasıl Yapılır?

Gittiğiniz restorandan servis, hijyen vb. şikayetleriniz varsa HD İskender çağrı merkezi 0212 281 99 96 numarasını arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, şikayetleri en kısa sürede çözmeyi amaçlıyor.

HD İskender Kalorisi Ne Kadar?

hdiskender3 1

HD İskender’de yediğiniz bir porsiyon iskender kalorisi 500 iken, 1,5 porsiyon iskender kalorisi 700.

Scroll to Top