Hedef Filo Müşteri Hizmetleri

hedef filo musteri hizmetleri

Müşterilerinin filo araç kiralama ihtiyaçlarına etkili çözüm önerileri ve hizmetler sağlayan Hedef Filo, 2003 yılından beri aktif olarak faaliyetlerine Türkiye genelinde devam etmektedir. Öte yandan Hedef Filo şikayet veya başvurular için müşteri memnuniyeti açısından alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet veren Hedef Filo, kurumsal hizmet anlayışı ve müşteri odaklı faaliyetleri ile tüm sorunlarınız için etkili çözümler sağlar. Avantajlı filo kiralama hizmetleri kapsamında alacağınız tüm hizmetler için görüş, öneri ve şikayetlerinizi firmanın müşteri iletişim formları, müşteri hizmetleri numarası veya diğer online iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

Hedef Filo İletişim Destek Merkezi

Müşteri destek merkezi üzerinde yer alan iletişim kanalları ve alternatif çözüm önerileri için farklı seçenekler sunulur. Hedef Filo müşteri hizmetleri kapsamında sağlanan tüm bu hizmetler için firmanın alternatif işlem kanallarını görüntüleyebilirsiniz.

Hedef Filo Müşteri İletişim Formu

Kurumsal hizmet sunan birçok farklı firmada olduğu gibi Hedef Filo tarafından da müşterilerinin en kısa sürede hizmet alması ve mevcut sorunlarının çözüme kavuşması için iletişim formu üzerinden çözüm önerileri sağlanır. Hedef Filo 2. el kiralama hizmetlerinden diğer tüm ürün ve hizmetlere ilişkin hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek Hedef Filo iletişim formu üzerinden etkili iletişim kurmanız mümkündür.

Bağlantı adresi üzerinden firmaya hızlı erişim sağlayarak konu seçimi, iletişim bilgileri ve mesaj alanlarını doldurarak hizmet almanız mümkündür.

Hedef Filo İletişim E – Mail Adresi

Kurumsal filo kiralama ve diğer araç kiralama hizmetlerine ilişkin firmadan aldığınız veya alacağınız tüm hizmetler için Hedef Filo e – mail adresi üzerinden resmi yazışmalarını gerçekleştirmeniz mümkündür. ‘’Bize Yazın’’ sayfası üzerinde yer alan iletişim formunu kullanarak e – posta ile yazışma yapmanıza gerek kalmadan doğrudan site üzerinden hizmet almanız mümkündür.

Hedef Filo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7/24 müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Hedef Filo yetkililerinden hızlı çözümler alabilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerine ilişkin aklınıza takılan tüm sorularını veya karşılaştığınız sorunlarını firmanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden ileterek kısa süre içine etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

  • Hedef Filo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 1 433
  • Hedef Filo Merkez Ofis: 0 212 368 32 00
  • Hedef Filo Faks Numarası: 0 212 368 32 03

Hedef Filo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 1 433 telefon numarası üzerinden doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek anında hizmet almanız mümkündür. İster çağrı merkezi üzerinden isterseniz de online iletişim merkezi üzerinden hizmet alarak sorunlarınıza en hızlı ve etkili çözümler almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yardım almadan önce sorunlarınızın çözümü için diğer iletişim kanallarını incelemeniz tavsiye edilir.

Hedef Filo Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Hedef Filo araç kiralama hizmetlerine ilişkin görüşlerinizi firmaya en kısa sürede ulaştırmak için sosyal medya hesaplarını kullanmanız mümkündür. Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram üzerinden hizmet veren Hedef Filo, müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı konuda destek sunar. Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından başlayan dijital dönüşüm sürecinde Hedef Filo başta olmak üzere birçok farklı kurumsal firma tarafından sosyal medya daha etkin ve müşteri odaklı kullanılmaya başlamıştır. Hedef Filo sosyal medya hesapları üzerinden erişime geçmeden önce resmi hesap olup olmadığını kontrol ediniz.

Scroll to Top