Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri

hepsiexpress iletisim

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret firmalarından Hepsiburada’nın bir iştiraki olan Hepsiexpress, online alışveriş yapanların en kısa sürede ürünlerine kavuşmasını ve uzun süre kargı bekleme sorunları yaşamadan siparişlerine ulaşım sağlamalarını hedefler. Mobil uygulama üzerinden veya web arayüzü ile yapacağınız işlemlere ilişkin her konuda firmanın iletişim kanallarını kullanarak geri bildirimde bulunabilirsiniz. Hepsiexpress iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kaliteli ve kesintisiz iletişim desteği sunan firma müşteri memnuniyetini sağlar.

Hepsiexpress Mobil Uygulama

Hepsiexpress mobil uygulamalarını cihazlarınıza indirerek kısa sürede iletişim kurabilir, geri bildirim verebilir ve kargo takibi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. App Store ve Google Play üzerinde yer alan mobil uygulamaları IOS veya Android cihazlarınıza indirdikten sonra tüm ürün ve hizmetlere ilişkin konularda kurumsal desteği mobil uygulamalar üzerinden alabilirsiniz.

Hepsiexpress Kargo Takibi

Hızlı ve sorunsuz kargo teslimatı sağlayan Hepsiexpress, online takip sistemi ile müşteri desteği sunmaktadır. Siparişlerinizin son durumu hakkında sipariş takip sayfası üzerinden işlem yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Hepsijet adresi üzerinden kargo takibi yaparak tüm gönderilerin durumu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Online alışveriş sitelerinin gelişmiş hizmet seçenekleri sayesinde Hepsiexpress kargo takip adresi üzerinden işlem yapılabilir.

Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiexpress çağrı merkezi ile iletişime geçerek kargonun son durumu ve ödeme – sipariş işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi nedeniyle aktif olarak müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden destek sunan firma, müşterilerinin en kısa sürede çağrı merkezi üzerinden destek almasını sağlar.

  • Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 40 04

Hepsiexpress Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Hepsiexpress çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan hemen sonra istediğiniz menüden işlem türünü seçerek işlem yapabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlayarak kısa sürede sorun, talep ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

Hepsiexpress Şikayet Hattı

Hepsiexpress şikayetlerine ilişkin firmanın herhangi bir bildirim hattı yoktur. İletişim kanallarını kullanarak doğrudan firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Tüm mevcut iletişim kanalları üzerinden şikayet bildirimi yapılabilir.

  • Hepsiexpress Şikayet Hattı: 0850 252 40 04

Hepsiexpress Sosyal Medya Hesapları

Hepsiexpress’in kurumsal sosyal medya hesabı yoktur. Bunun yerine HepsiJet sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek sosyal medya üzerinden de işlem yapmanız mümkündür. Kurumsal sosyal medya hesapları sayesinde tüm konularda firma ile görüşme sağlayabilir ve işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Hepsiexpress – Hepsijet sosyal medya hesapları:

Getir müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top