Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Horoz Lojistik, Türkiye’nin ilk milli lojistik şirketidir ve 1942 yılında kurulmuştur. Türkiye geneli haricinde uluslararası alanda da lojistik hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye’nin en ünlü pazaryerleriyle de çalışarak kargo servisi yapıyor. Hepsiburada, Trendyol, N11 vb. pazaryerleri yüksek ağırlığa sahip olan kargoları Horoz Lojistik ile göndermektedir. Bununla birlikte Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) ile sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştirmektedir. Horoz Lojistik’in Türkiye genelinde yaklaşık 40 şubesi/genel müdürlüğü var. Şube, merkez ve genel müdürlükler aracılığıyla kargoları kısa sürede ulaştırmayı amaçlıyor. Ayrıca Horoz Lojistik’ten çok memnun kalan kişiler olduğu gibi oldukça şikayetçi olan müşterileri de bulunuyor.

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri 0850 202 33 50 numarasıyla gönderi sorgulama, öneri, şikayet vb. konularda destek sağlıyor. Siz de Horoz Lojistik ile iletişime geçerek kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Horoz Kargo iletişim kanalları ile ilgili detaylara göz atabilirsiniz. Ayrıca en alt kısımda Horoz Lojistik ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 202 33 50
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 13:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Horoz Lojistik İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 202 33 50
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresihorozlojistikkargo@hs03.kep.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Gönderi TakibiHoroz Lojistik kargonuzu sorgulamak için tıklayın.
Teklif AlHoroz Lojistik’ten kargo, lojistik, depolama vb. işlemlere dair teklif almak için tıklayın.
Posta AdresiPK: 34217
Genel Müdürlük AdresiMahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu 2538. Sokak Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0 212) 456 10 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram , LinkedIn

Horoz Lojistik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Horoz Lojistik ile ilgili en çok merak edilen soruları ve cevapları öğrenmek ister misiniz? Sizin için en önemli soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Horoz Lojistik ile ilgili merak ettiklerinizi veya görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Teslimatı Kaç Günde Yapıyor?

horozlojistikHoroz Lojistik, online sipariş veya diğer kargoları yaklaşık 10 günde teslim etmektedir. Ayrıca kargonun ağırlığı, yoğunluk, şube ve teslimat adresi arasındaki uzaklık vb. faktörler teslimat sürecini geciktirebilir.

Horoz Lojistiğin Sahibi Kim?

1942 yılında kurulan Horoz Lojistiğin sahibi M. Nurettin Horoz’dur. Şirket, günümüzde Türkiye’nin en büyük lojistik şirketleri arasında yer almaktadır.

Horoz Lojistik Evlere Teslimat Yapıyor Mu?

horozlojistik3Horoz Lojistik, evlere teslimat yapıyor. Ancak 30 desi ve üzeri kargolar, sadece apartman/bahçe girişlerine kadar getiriliyor. Örneğin, buzdolabı, çamaşır makinesi, yatak vb. ağır eşyalar evlere getirilmiyor.

Horoz Lojistik’e Nasıl Ulaşabilirim?

Kargonuz belirtilen süre içinde teslim edilmediyse veya kargonuzun durumunu öğremek istiyorsanız Horoz Lojistik iletişim 0850 202 33 50 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca Horoz Lojistik’in sosyal medya hesapları ve iletişim formunu kullanarak da ulaşmanız mümkün. Online iletişim formu için tıklayın. 

Horoz Lojistik Kargom Nerede?

horozlojistik2Media Markt, Trendyol, Hepsiburada vb. pazaryerlerinden verdiğiniz ağır veya büyük kargolar Horoz Lojistik ile teslim ediliyor. Ancak kargonuz henüz size ulaşmadıysa Horoz Lojistik gönderi takibi uygulamasını kullanmalısınız. Kargonuzu sorgulamak için buraya tıklayın.

Horoz Lojistik Şubeleri Nerede?

Türkiye’de Horoz Lojistik şubeleri İstanbul, Ankara, Samsun, Gaziantep, Adana, İzmir, Kahramanmaraş, Uşak, Tekirdağ, Şanlıurfa, Osmaniye, Diyarbakır ve Bursa gibi pek çok şehirde bulunuyor.

Horoz Lojistik Şikayeti Nasıl Yapılır?

horozlojistik1Köklü bir firma olmasına rağmen Horoz Lojistik, bazı konularda müşterileri için zorlu bir sürece sebep olabiliyor. Kargonun geç teslim edilmesi, eve çıkarılmaması veya kargo çalışanlarının dikkatsizliği vb. konular Horoz Lojistik’e gelen en büyük şikayetlerden biri. Horoz Lojistik’i şikayet etmek için web sayfasındaki ‘bilgi edinme’ formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca BTK’nın Tüketici Şikayeti formuyla da Horoz Lojistik’i şikayet edebiliyorsunuz.

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri Nedir?

Horoz Lojistik Pazartesi – Cuma günlerinde 09:00 – 18:00 aralığında çalışıyor. Cumartesi günleri ise 09:00 – 13:00 aralığında yarım gün mesai yapmaktadır. Ayrıca Pazar günleri, resmi ve dini bayram günlerinde kapalı. Ayrıntılı bilgi için Horoz Lojistik müşteri hizmetleri numarasıyla görüşebilirsiniz.

Horoz Lojistik Güvenilir Mi?

Her gün binlerce kargonun teslimatını yapan Horoz Lojistik, en güvenilir kargo firmaları arasında yer alır. Ancak kargoların geç teslim edilmesi veya kata çıkarılmaması gibi sorunlar da sık sık yaşanıyor. Kargonuz ile ilgili soruları Horoz Lojistik çağrı merkezi 0850 202 33 50 ile görüşerek çözüm bulabilirsiniz.

Scroll to Top