Hotels.com Müşteri Hizmetleri

hotels.com cagri merkezi

Dünya genelinde otel ve seyahat web sitesi olarak faaliyet gösteren Hotels.com, Türkiye’de faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren kullanıcılarına en etkili kurumsal iletişim kanalları üzerinden destek sunmaya başlamıştır. Hotels.com iletişim sayfasına erişim sağlayarak; rezervasyon işlemleri, üyelik, ödeme işlemleri ve diğer tüm konularda destek alabilirsiniz. Online rezervasyon hizmetleri sunması ve yurt dışı merkezli olarak faaliyet göstermesi nedeniyle iletişim araçlarının çoğu online servisler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Müşteri hizmetleri yardım merkezi üzerinde yer alan iletişim araçlarını kullanarak kısa sürede kaliteli ve hızlı hizmet almanız mümkündür.

Hotels.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hotesl.com müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi telefon numarası üzerinden hizmet vermemektedir. Ancak firmanın Türkiye temsilciliği numarasını arayarak Hotels.com hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları iletmek için yardım almanız mümkündür. Her konuda sorunlarınızın çözümü için firmanın güncel online iletişim ve yardım merkezini kullanmanız tavsiye edilir. Online iletişim kanallarını kullanarak iletişim formu üzerinden veya hızlı yanıt sayfası üzerinden yardım alabilir ve görüşme sağlayabileceğiniz en etkili, hızlı ve kaliteli yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Haftanın 7 günü: 09.00 – 22.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Hotesl.com hizmetleri ile ilgili her konuda firma temsilcisi ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Hotels.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 375 52 26

Hotels.com Müşteri Hizmetleri Yardım Merkezi

Hotesl.com rezervasyon, geri ödeme, iptal ve iade işlemlerine yönelik tüm konularda müşteri hizmetleri yardım sayfası üzerinde yer alan hazır cevaplar ile destek almanız mümkündür. Online hizmet sunması ve dünya genelinde sayısız ülkede faaliyet gösteriyor olması nedeniyle firmanın iletişim hizmetlerinin büyük bölümü online sistemler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu sayede daha kısa sürede ve etkili bir şekilde olası hizmet sorunlarınıza yönelik yanıt alabilirsiniz.

Hotels.com Online İletişim Formu

Hotel.com sitesi ve hizmetleri hakkında görüşlerinizi en kısa sürede firmaya iletmek için online iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ayrıntılı değerlendirme formuna erişim sağlayarak yapacağınız işlemlerin ardından her konuda görüş, öneri ve şikayetlerinizi söz konusu form üzerinden iletmeniz mümkündür. Ayrıca üyelik hesabınızı oluşturmanızın ardında firma ile görüşme sağlamak için ‘’hesabım’’ bölümü üzerinde yer alan seçenekleri kullanarak en etkili iletişim kurabileceğiniz yöntemleri görebilirsiniz.

Hotels.Com Rezervasyon İşlemleri

Rezervasyonlarınızı takip etmek ve Hotels.com web ya da mobil arayüzünü kullanarak hizmet almak için üyelik hesabı oluşturmanız gerekecektir. Bu işlemleri tamamlamanızın ardından tüm rezervasyonlarınızı direkt online işlemler bölümleri üzerinden takip edebilir ve yeni rezervasyonlarınızı oluşturmanız mümkündür. Hotels.com iletişim bilgilerini kullanarak her konuda destek alabilir ve kısa sürede rezervasyon takip veya iptal işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hotels.com Şikayet Hattı

Hotels.com şikayet hattı olarak online işlemler sayfası üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullandırmaktadır. Geri bildirimlerinizi firmaya iletmek için mobil ya da web arayüzünü kullanarak burada yer alan online iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. Bunun dışında firmanın Türkiye’deki hizmetlerine yönelik ayrıca bir şikayet hattı bulunmaz. Şikayet bildirimleri için iletişim numarasını arayarak bildirimde bulunabilirsiniz.

  • Hotels.com Şikayet Hattı: 0 212 375 52 26

Hotels.com Sosyal Medya Hesapları

Hotels.com sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanya ve duyuruları takip edebilir veya her konuda iletişim desteği alarak geri bildirimlerinizi sosyal medya hesapları üzerinden iletebilirsiniz. Hotesl.com resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top