Hotiç Müşteri Hizmetleri

Hotiç Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

En kaliteli ürün ve en kaliteli hizmet mottosuyla, yurt içinde ve yurt dışında üstün vizyonu doğrultusunda hizmetlerine devam eden Hotiç markası, müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerden gelen geri bildirim, talep, soru ve şikayetleriniz için en hızlı ve iyi çözümler üreten Hotiç mağazalarından satın aldığınız bir üründen memnun kalmadığınız takdirde, kullanılmamış durumdaki ürününüzü 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İnternet mağazacılığı alanında da tekstil sektörünün önde gelen markalarından biri haline gelen Hotiç müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanarak mağazacılık hizmetleri veya ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hotiç Online Müşteri İletişim Merkezi

Kaliteli ve modaya yön veren ürünleri en uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunan Hotiç mağazalarından satın aldığınız bir ürünle ilgili herhangi bir konuda problem yaşamanız halinde Hotiç markasının online müşteri iletişim merkeziyle irtibata geçebilirsiniz. Gerek Türkiye’nin dört bir yanında bulunan kurumsal mağazalardan, gerekse de internet mağazasından satı aldığınız Hotiç markalı ürünle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşamanız halinde, ürüne ait fatura üzerinde bulunan sipariş numarasını kullanarak şu adresten müşteri iletişim merkezine ulaşabilirsiniz:

Hotiç Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kurulduğu günden bu yana sadece kaliteli ve kullanışlı ürünlerin üretiminde değil aynı zamanda müşterilerine sunduğu satış sonrası güvenilir hizmetle de dikkatleri üzerine çeken Hotiç mağazalarını daha yakından takip edebilmek için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Online veya kurumsal mağazalardan satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi iletmek için kullanabileceğiniz iletişim bağlantısı şu şekildedir:

Hotiç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hotiç mağazalarından satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunmak veya memnuniyetsizliğinizi dile getirmek için Hotiç müşteri hizmetlerine gece veya gündüz demeden 7/24 bağlanabilirsiniz. Eğer satın almış olduğunuz Hotiç markalı bir veya birden fazla üründe, fabrikada üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata olduğundan dolayı memnuniyetsizlik duyuyorsanız çekinmeden şu telefon numarası üzerinden Hotiç müşteri hizmetleri yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz:

  • Hotiç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 288 44 82

Hotiç Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik ve özgün tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markası olan Hotiç markasının iletişim e-posta adresini kullanarak e-bültene kayıt yapabilir, böylelikle markanın yeni sezon ürünleri, indirim kampanyaları ve özel üyelere sunulan avantajları hakkında en hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz. Hotiç markasının kampanyalı ürünlerinden haberdar olmak için kullanabileceğiniz e-posta iletişim adresi şu şekildedir:

Hotiç Müşteri Hizmetleri Şikayet Adresi

İnternet üzerinden Hotiç markalı bir ürünle veya Hotiç mağazalarındaki hizmetle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşadığınızda bu şikayetinizi dile getirebileceğiniz bir platform arıyorsanız, Hotiç müşteri hizmetleri şikayet adresini kullanabilirsiniz. Bu adres üzerinde yer alan ad ve soyad, cep telefonu numarası ve sipariş numarası bilgilerini girdikten sonra mesajınızı belirtilen kısma yazarak en kısa sürede Hotiç müşteri hizmetlerinden geri bildirim alabilrisiniz.

Hotiç Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurulduğu günden bu yana kadın ve erkekler için modaya yön veren ayakkabı ve aksesuarları üreten Hotiç markasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyalar hakkında anında bilgi sahibi olabilir, ürünlerin detaylı bilgilerine ilk elden ulaşabilirsiniz:

Flo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top