Hotmail Müşteri Hizmetleri

Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Microsoft tarafından 2012 yılında yeniden Outlook.com olarak açılan ve elektronik posta (e – posta/mail) servisi olarak küresel çapta faaliyet gösteren servis, Hotmail, MSN Hotmail, Windows Live Hotmail gibi isimlerle anılmaktadır. Kullanıcılarının Hotmail hesapları üzerinde yaşanan her türlü konuda teknik destek alması ve hızlı çözüm önerilerini kullanması için küresel müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinde yer alan iletişim kanallarını göre Türkiye’deki kullanıcılarının görüşme gerçekleştirmeleri mümkündür. Hotmail iletişim servisi üzerinden yer alan hızlı yardım menülerini kullanarak veya doğrudan küresel müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayarak Türkçe olarak firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden Microsoft tarafından Hotmail kullanıcıları için kaliteli ve hızlı iletişim desteği sunulur.

Hotmail Küresel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Microsoft’un küresel e – posta servisi Hotmail Türkiye’de de en sık tercih edilen e – posta servisleri arasında yer almaktadır. Afrika, Asya, Avustralya / Pasifik, Avrupa, Amerika, Ortadoğu olmak üzere birçok farklı lokasyon için ana dilde müşteri hizmetleri desteği sağlanmaktadır. Firma tarafından belirlenen müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bulunduğunuz ülke ve bölgeye göre kurumsal müşteri hizmetleri desteği almanız mümkündür. Günün her saatinde görüşme sağlayabileceğiniz iletişim araçları ve müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde e – posta hesabının çalınması, giriş yapılamaması veya diğer işlemlerine yönelik yardım alabilirsiniz.

  • Hotmail Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 390 27 77

Hotmail (Outlook) Yardım Merkezi

Microsoft tarafından dünya genelinde e – posta servisi ile hizmet verilmesi için kullanılan Outlook servisi, eski adıyla Hotmail için yardım almak mümkündür. Online yardım sayfasını ziyaret ederek burada firma ile ilgili tüm iletişim yöntemlerini ve hizmetlere ilişkin yaşanan sorunların çözümüne ilişkin kurumsal çözüm önerilerini kullanabilirsiniz. Yardım almak istediğiniz her konuda hızlı erişim sağlayacağınız yardım sayfası üzerinden etkileşime geçebilir ve bildirimde bulunabilirsiniz. Hotmail hakkında yardım alma sayfası üzerinde yer alan hızlı yanıtları kullanarak küresel müşteri hizmetleri telefon numarasını aramak zorunda kalmadan veya diğer iletişim araçlarını kullanmadan da hızlı işlem yapılması mümkündür. Online destek sayfası üzerinden yardım alabilirsiniz.

Hotmail İletişim Formu

Yenilenen adı ve yüzüyle Hotmail hesabınız ile ilgili olarak her konuda destek almak ve sorunlarınızı kısa yoldan iletmek için topluluk formunu kullanmanız mümkündür. Hotmail topluluk formunu kullanarak yardım sayfası üzerinden yaşadığınız sorun hakkında hızlı dönüşler alınmasını sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ücretsiz e – posta servisi Hotmail Microsoft tarafından geliştirilmiştir. Microsoft yardım ve destek sayfaları üzerinden de kullanıcıların kurumsal yardım alması mümkündür.

Hotmail Şikayet Hattı

Hotmail kullanıcılarının e – posta servisi üzerinden gerçekleştirecekleri tüm hizmetler için şikayet bildirimi vermeleri mümkündür. Şikayetlerinizi doğrudan küresel müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinde yer alan iletişim numaraları üzerinden yapabilir veya online ileitşim yöntemlerini kullanarak kısa sürede bu taleplerinizin yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak her konuda şikayetlerinizi Microsoft Hotmail yetkililerine iletebilirsiniz. En hızlı ve etkili sonuçları ise müşteri hizmetleri numarasını arayarak alabilirsiniz.

  • Hotmail Şikayet Hattı: 0 850 390 27 77

Microsoft Hotmail Sosyal Medya Hesapları

Facebook ve Twitter üzerinden Microsoft Outlook (Hotmail) resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek her konuda geri bildirim verebilir ve tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Microsoft (Outlook) Hotmail resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top