HTC Müşteri Hizmetleri

HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1997 yılında kurulan HTC, tablet ve akıllı telefon üretimi yapan Tayvan kökenli bir firmadır. Şirketin ana merkezi, Tayvan’ın başkenti olan New Taipeide’dir. Mart 2015 yılından bu yana şirketin Ceo’luğunu Cher Wang yürütmektedir. Teknolojiye ayak uyduran, hatta sınırlarını her geçen gün daha da zorlayan firma oldukça yenilikçi işler başarmıştır. 1999 yılında ilk renkli cep bilgisayarını üreterek bir ilke imza atmıştır. 2000 ve 2002 yıllarının başında ilk windows mobile yüklü cep bilgisayarı ve yine windows mobile yüklü ilk kablosuz cep bilgisayarı üretimini gerçekleştirmiştir. İnsanlar, windows mobile yüklü akıllı telefon ile ilk kez yine HTC sayesinde tanışmıştır.

Kendi markasını kullanarak 2006 yılında ürünlerini piyasaya sürmeye başlayan şirket, 2007 senesinde Asya’daki en yüksek performansa sahip ikinci şirket olarak seçilmiştir. HTC tarafından 2007 Haziran ayında, parmak ucuyla kontrolü sağlanan ilk kez dokunmatik ekran teknolojisiyle donatılmış bir ürün olan HTC touch piyasaya sürüldü.

Şirket, çevresel duyarlılığa oldukça önem verdiği için ürün ambalajlarını da doğada tamamen çözünebilen malzemeden imal ediyor. Ürünlerini yüksek kalite standartlarında tasarlayan HTC firması, sektörün öncülerinden olarak üretim yapmaya ve hizmet sunmaya devam etmektedir.

HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 216 282 15 00

Arama Terimleri: htc çağrı merkezi numarası, htc iletişim bilgileri, htc iletişim numarası, htc telefon numarası, htc şikayet hattı, htc müşteri hizmetleri numarası, htc destek hattı, htc irtibat telefonu

Scroll to Top