Huawei Müşteri Hizmetleri

Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 79 88

Dünyanın önde gelen Çin merkezli teknoloji firması Huawei, Türkiye’deki müşterileri için birçok farklı alternatif iletişim kanalı üzerinden online olarak veya doğrudan müşteri hizmetleri desteği vermektedir. Huawei iletişim numarası ve online iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda firmadan kurumsal destek alabilirsiniz. Ürün ve teknik destek hizmetleri için çevrim içi iletişim kanallarını kullanarak veya doğrudan telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine yönelik firmadan kurumsal destek alabilirsiniz. İletişim formu ve e – posta desteği de aynı şekilde Huawei müşterilerinin en kısa sürede şikayet, öneri ve taleplerinin yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Huawei Yardım ve Teknik Destek Merkezi

Huawei ürün ve hizmetlerine yönelik teknik destek almak için firmanın kurumsal iletişim sayfasını ziyaret edebilir ve ‘’Bize Ulaşın’’ sayfasından sorun ve görüşlerinizi iletebileceğiniz güncel iletişim kanallarına erişim sağlayabilirsiniz. Destek hizmetleri sayfası üzerinden çözüm aradığınız her konuda en hızlı şekilde yardım sayfası üzerinden sorularınız hakkında hızlı yanıtlar alabilirsiniz. Arama çubuğunu kullanarak yaşadığınız sorun hakkında kullanabileceğiniz iletişim kanalları ve alternatif yöntemler görüntülenebilir.

Huawei İletişim Formu ve Hızlı Servis

Hızlı servis merkezi üzerinden en kısa sürede firma ile etkili iletişim kurabileceğiniz yöntemleri seçerek sorunların çözümü için etkili yanıtlar elde edebilirsiniz. Güncel direkt ve online iletişim kanallarının tamamı destek sayfaları üzerinden hızlı erişime açıktır. Servis merkezi konumları, garanti ve destek hizmeti sorgulama ve diğer konularda yardım alabilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak teknik destek, ürün ve hizmet geri bildirimleri ile diğer tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkündür. Online iletişim araçlarını kullanarak ya da çağrı merkezi üzerinden firma ile etkili bir görüşme sağlamanız mümkündür. Firma temsilcisi ile görüşme sağladıktan sonra yaşadığınız sorun hakkında kısa sürede çözüm üretilecektir.

  • Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 79 88

Huawi Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Huawei müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak ve geri bildirimlerinizi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden yapmak için haftanın her günü: 09.00 – 20.00 saatleri arasında çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini çalışma saatleri içinde arayarak direkt müşteri temsilcisi ile görüşme kaydetmeniz mümkündür.

Huawei Sipariş Takip Adresi

Online satış mağazası üzerinden satın aldığınız tüm ürünlerin gönderimine ilişkin detayları sipariş takip ekranı üzerinden görüntülemeniz mümkündür. Alışveriş hesabınıza giriş yaparak veya sipariş takip ekranında yer alan; e – posta, sipariş numarası ve kod bölümlerini doldurduktan sonra sorgulamalarını gerçekleştirmeniz mümkündür. Online satış mağazası üzerinden yapılan alışverişlerde sipariş takip adresini kullanarak güncel gönderi durumunu sorgulayabilirsiniz.

Huawei Şikayet Hattı

Huawei ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi firmanın çevrim içi veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinden ya da diğer etkileşim araçlarını kullanarak yapacağınız geri bildirimler hakkında firma tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Hızlı bir şekilde bildirimlerinizi firmaya ileterek şikayetlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamak için hızlı yanıt sistemini veya müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz.

  • Huawei Şikayet Hattı: 444 79 88

Huawei Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Huawei Türkiye’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın en son ürünleri ve kampanyalarına yönelik bilgi sahibi olabilir veya ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Scroll to Top