İdefix Müşteri Hizmetleri

İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternetten alışveriş daha kolay ve daha ucuz alışveriş olanağı sunuyor. Online yapılan alışverişlerden en çok tercih edilenlerden biri de kitap, kırtasiye, DVD alışverişi. İdefix internet sitesi ve mobil uygulamasıyla Türkiye’nin en büyük online kitap evi.

İdefix en çok kitap alışverişlerinde tercih ediliyor. Sanal kitap fuarı indirimleri kitapseverlerin büyük ilgilisini topluyor. Özellikle kitap koleksiyoncuları için kitap setleri uygun fiyata bulunabiliyor. İdefix kendisinden yapılan alışverişleri en kısa sürede ve hasarsız bir biçimde tüketiciye sunma prensibini geliştirdiğinden müşteri memnuniyeti ön planda. Tüketiciler hem uygun fiyatla alışveriş yaparken hem de bunun kabusa dönüştüğünü görmüyor.

İdefix alıcılarına çok satan ve en çok tercih edilen ürünlere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Sitede ayrıca film DVD’leri, fotoğraf makinesi, e kitap okumak için tabletler, puzzle severler için puzzlelar, oyun tutkunları için en gözde oyunlar bulunuyor. Müzik DVD’leri de satan İdefix, müzik dinlemek için, müzik çalmak için elektronik aletler de sunuyor. Bebekler için müzik arıyorsanız burada bulabilirsiniz. Kırtasiye ve ofis malzemeleri de satan İdefix tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.

İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 266 06 06

İdefix Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
bilgi@idefix.com

İdefix Çağrı Merkezi İletişim Linki:
İletişim Linki

Arama Terimleri: idefix çağrı merkezi numarası, idefix iletişim bilgileri, idefix iletişim numarası, idefix telefon numarası, idefix şikayet hattı, idefix müşteri hizmetleri numarası, idefix destek hattı, idefix irtibat telefonu

Scroll to Top