InStreet Müşteri Hizmetleri

instreet cagri merkezi

Türkiye’de en çok tercih edilen dünyaca ünlü markaların sneaker ayakkabı modellerini geniş müşteri kitlesiyle buluşturmaya devam eden InStreet firması, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Mağaza sayısını her geçen gün artıran InStreet markası, Türkiye geneline yayılma hedefini sürdürmektedir. Teknolojik donanımlarıyla dikkat çeken InStreet mağazalarında Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Vans, Hummel, Tommy Hilfiger, Dockers gibi her biri kendi kategorisinde lider markaların ürünleri satışa sunulmaktadır. InStreet müşteri hizmetleri birimi de bu satış işlemlerinde üzerine düşen görevi başarıyla gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve en çok sevilen markalı ürünleri en uygun fiyat seçenekleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine sunmaya devam eden InStreet markası, deneyimli müşteri temsilcisi birimiyle de kaliteli hizmet sunmaktadır.

InStreet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özellikle genç yaştaki müşterileri hedef kitlesine alan InStreet firması, geniş ürün yelpazesi içinde dünyaca ünlü firmaların en çok satılan sneaker ayakkabı modellerini barındırmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan InStreet firmasının mağazalarından veya internet sitesi üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet aldıktan sonra memnuniyetsizlik yaşarsanız, hemen InStreet müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan InStreet müşteri hizmetleri ekibi, aşağıdaki telefon numarasını kullanarak yaptığınız çağrılarınıza haftanın 7 günü 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yanıt verebilmektedir. Bunun dışında InStreet müşteri hizmetleri biriminin sesli mesaj servisine 7 gün 24 saat boyunca mesaj gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mesajlarınız, alanında uzman InStreet müşteri temsilcisi ekibi tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır:

  • InStreet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 290 0 747

Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde bulunan alışveriş merkezlerinde mağazalarını açma hedefine kaldığı yerden devam eden InStreet firmasının müşteri hizmetlerini arayarak, satın almış olduğunuz ürünlerde fark ettiğiniz fabrika üretiminden kaynaklı kusurlara dair memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz. InStreet müşteri temsilcisi ekibiyle iletişime geçerek InStreet internet mağazasından veya diğer mağazalarından satın almış olduğunuz kusurlu ürünlerin iadesini veya değişimini gönül rahatlığıyla talep edebilirsiniz.

InStreet Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

InStreet firmasının güler yüzlü hizmet sunan müşteri temsilcisi ekibine, telefon dışında internet ortamını kullanarak da ulaşmanız mümkün olmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili olarak yaşadığınız memnuniyetsizliği, dilek, istek, şikayet, teşekkür veya bilgi alma konulu mesajlarınızı InStreet müşteri hizmetleri iletişim biriminin mesaj servisine 7/24 ulaştırabilirsiniz. InStreet firmasının deneyimli müşteri temsilcisi ekibine mesaj atarak en kısa sürede sorununuzun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren en kaliteli mağazalardan biri olarak gösterilen InStreet markasının mağazalarından almış olduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili iletmek istediğiniz mesajlarınızı InStreet iletişim e-posta adresine gönderebilirsiniz:

InStreet Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurulduğu günde bu yana dünyanın en ünlü sneaker ayakkabı markalarının en çok satan ayakkabı ve bot modellerini müşterileri ile buluşturan InStreet firması, bay ve bayan demeden her yaş grubundaki müşterilerinden yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan InStreet firmasının yetkililerine ve müşteri temsilcilerine ulaşabilmek için InStreet resmi sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerinden veya kaçırılmayacak cazip indirim kampanyalarından ilk sizin haberdar olmasını istiyorsanız InStreet firmasının aşağıda sıralanmış olan resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeye başlayabilirsiniz:

Scroll to Top