İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri

iprek mobilya musteri hizmetleri

Ülkemizde mobilya sektörünün trendlerini belirleyen önemli bir yerli marka olarak öne çıkan İpek Mobilya, 1991 yılından günümüze geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Her geçen gün hizmetlerine yenisini ekleyen ve yeni fabrikalarda pazar ağını genişleten İpek Mobilya, birbirinden kaliteli ve şık tasarıma sahip mobilya çeşitlerinin dışında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. Özellikle satış sonrası destek konusunda İpek Mobilya müşteri hizmetleri ekibi, 7/24 aktif bir şekilde müşterilerin talepleri ya da şikayetleriyle ilgili güven odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rahatlığın en doğal halini sunan İpel Mobilya, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana estetik ve şık tasarımlı ürünlerinin yanı sıra müşteri memnuniyetine verdiği önemle de tercih edilmektedir. Markanın yeni piyasaya sürdüğü hizmetler ve mobilya trendleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz, yenilenen kreasyonların haberlerini takip edebileceğiniz hizmetler de İpek Mobilya Müşteri hizmetleri merkezi tarafından verilmektedir. Siz de İpek Mobilya ürünleri veya mağazacılık hizmetleriyle ilgili olarak herhangi bir konuda yetkililere danışmak veya talep iletmek istiyorsanız şu telefon numaralarını kullanabilirsiniz:

  • İpek Mobilya Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 352 322 00 50
  • İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 352 322 00 61 – 62

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli mobilya markalarından İpek Mobilya’nın hizmetleri ve yenilikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için firmanın kurumsal internet sitesinde yer alan müşteri iletişim formunu doldurabilirsiniz. Adınızı soyadınızı, e posta adresinizi, telefon numaranızı ve mesajınızı yazabileceğiniz bu formun en kısa sürede yetkililer tarafından incelenmesinin ardından size hızlı bir şekilde geri dönüş yapılacaktır.

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Türkiye’nin dört bir yanında onlarca farklı mağazası bulunan İpek Mobilya, oturma gruplarından yemek odası takımlarına, yatak odalarından genç odalarına kadar ev içinde ihtiyaç duyulan bütün mobilyalar için kaliteli ve yenilikçi tasarımları öne çıkarmaya devam etmektedir. Markanın müşteri hizmetlerine faks çekerek talep veya bildirimde bulunabilmek için ihtiyacınız olan faks numarası şu şekildedir:

  • İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 352 322 00 61

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle beğeni toplayan İpek Mobilya’nın müşteri ilişkileri ekibine e-posta üzerinden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için İpek Mobilya ürünleri hakkında duyduğunuz memnuniyetsizlikler veya mağazacılık hizmetleriyle ilgili şikayetler için İpek Mobilya müşteri hizmetleri e-posta adresini kullanabilirsiniz:

İpek Mobilya Şikayet Hattı

İpek Mobilya’dan satın almış olduğunuz bir ürünle ilgili olarak, mobilya grubunda fabrikasyon üretim kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorsanız, şikayetinizi bildirmek için İpek Mobilya şikayet hattı numarasını kullanabilir, 7/24 müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz:

  • İpek Mobilya Şikayet Hattı: +90 352 322 00 50

İpek Mobilya Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin köklü geçmişe sahip mobilya markalarından biri olarak öne çıkan İpek Mobilya, dijital platformlar üzerinden de müşterileriyle yakın iletişim kurmaya özen göstermektedir. İpek Mobilya’nın yeni dekorasyon modasına uygun mobil kataloglarını yakından takip etmek, yeni çıkan indirim kampanyaları hakkında anında haberdar olabilmek için kullanabileceğiniz İpek Mobilya resmi sosyal medya hesapları şunlardır:

Scroll to Top