İş Yatırım Müşteri Hizmetleri

is yatirim logo

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından yürütülen tüm bankacılık yatırım ürün ve hizmetlerine ilişkin hızlı çözüm önerileri almak için firmanın tüm güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. İş Yatırım iletişim kanalları üzerinden yapacağınız tüm işlemler online veya doğrudan iletişim kanalları olarak sınıflandırılır. İster online şubeden isterseniz çağrı merkezi üzerinden isterseniz de doğrudan şubelere giderek etkili kurumsal çözüm önerileri alabilirsiniz.

İş Yatırım İletişim Merkezi

İş Yatırım müşteri hizmetleri iletişim merkezine hızlı erişim adresi üzerinden ulaşarak tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. 7 gün 24 saat erişim sağlayabileceğiniz iletişim kanallarını sayesine her türlü ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin geri bildirimlerinizi, başvurularını veya iptal, iade ve hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz. İletişim kanallarını kullanmadan önce en etkili iletişim yönteminin hangileri olduğunu incelemeniz tavsiye edilir.

İş Yatırım İletişim Formları

İş Yatırım dilek, şikayet ve önerileri için müşterilerine online iletişim formu üzerinden hızlı etkileşim ve bildirim hizmeti sunar. Öte yandan ürün ve hizmetlerin niteliğine göre birçok konuda firmanın hizmetlerine yönelik başvuru formlarını kullanarak şubelere gitmenize gerek kalmadan tüm işlemlerinizi sanal şube veya online iletişim formları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İş Yatırım Şikayet Hattı

Şikayet bildirimleriniz için ‘’İş Yatırım İletişim Formu’’ sayfası üzerinden hızlı işlem yaparak, form üzerinden yer alan konu bölümünden ‘’Şikayet’’ seçildikten sonra işlem yapılır. Kişiseli iletişim bilgileriniz ve mesajınız ile formu doldurduktan sonra şikayet bildirimlerinizi yapmanız mümkündür. Şikayetler için ayrıca firmanın diğer tüm güncel iletişim kanallarını da kullanmanız mümkündür.

İş Yatırım Müşteri İletişim E – Posta Adresi

bilgi@isyatirim.com.tr elektronik posta adresini kullanarak resmi e – mail adresinizden yazışma başlatarak şikayet, talep, başvuru veya diğer konularda görüşme sağlamanız mümkündür. Online iletişim kanallarını kullanmadan önce hızlı erişim sağlayarak işlem yapacağınız diğer iletişim kanallarının sorunlarınızın çözümünde etkili olup olmadığınız incelemeniz tavsiye edilir. İletişim e – posta adresini kullanarak yapacağınız işlemlerinizde açık ve resmi bir dil kullanmanız tavsiye edilir.

İş Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İş Yatırım çağrı merkezi müşteri temsilcisi tarafından günün her saatinde kesintisiz hizmet sunulur. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak pek çok farklı konuda kurumsal destek ve çözüm önerileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aramadan önce firmanın online diğer iletişim kanalları üzerinden verilen hizmetleri kullanarak kısa sürede sonuç almanız da mümkündür.

  • İş Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 212 350 20 00
  • İş Yatırım Genel Müdürlük Telefon Numarası: 212 350 22 22
  • İş Yatırım Faks Numarası: 212 350 20 01

İş Yatırım Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

İş Yatırım müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için ilgili telefon numarasını aramanız yeterlidir. Herhangi bir tuşlama yapmak zorunda kalmadan doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için güncel çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

İş Yatırım Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

İş Yatırım sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın tüm dijital hizmet çözümleri ve kurumsal ürün ve hizmetlerine yönelik kampanya ve duyurularını takip edebilirsiniz. Bankaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medya adresleri üzerinden verdikleri iletişim hizmetleri birçok açıdan müşterilerine destek sağlamıştır. İş Yatırım resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top