İşbir Yatak Müşteri Hizmetleri

İşbir Yatak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güne zinde ve sağlıklı başlamanın ilk koşulu iyi bir gece uykusudur. Bu da ancak vücudun ergonomisine ve ihtiyaçlarına uygun yatakta yatmaktadır. Doğru yatakta yatılmadığı takdirde sabah yataktan yorgun kalkılmaktadır. İşbir yatak vücudun farklı ihtiyaçlarına yönelik çeşitli yataklar üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerinin istek ve beklentilerini ön planda tutan firma iyi bir uyku için sürekli kendini yenilemektedir. Firma birçok ürün çeşidine sahiptir. Yataklar, baza ve başlıklar, yastıklar, bebek yatak ürünleri, ev tekstili bulunmaktadır.

Yatak konusunda uzman olan firma ekstra yumuşak bir yatak arayanlar için yaylı yataklar satmaktadır. Karbon fiberli olan elektrik iletkene sahip bu yataklar stressiz bir uyku sağlamaktadır. En üst teknolojiyle yapılan yaylı yataklar lavanta kokuludur ve doğal şekilde hava sirkülasyonuna sahiptir. Viskoelastik yataklar ise vücudun yapısına göre şekil almaktadır.

Dikdörtgen olduğu gibi yuvarlak şekilde de bulunmaktadır. Esnek kumaşının yapısı ve katmanları kaliteli bir uyku için üretilmektedir. Yatak kılıfları yumuşak ve yıkanabilir özelliktedir. Masajlı, soya özlü, yüksek yoğunluklu olan yataklar en çok ilgi görenler arasındadır.

İşbir Yatak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 (312) 398 07 88

İşbir Yatak Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@isbiryatak.com

İşbir Yatak İletişim Adresi:
Esenboğa Yolu 22. Km Çubuk Ayrımı Akyurt Ankara – Türkiye

Arama Terimleri: işbir yatak çağrı merkezi numarası, işbir yatak iletişim bilgileri, işbir yatak iletişim numarası, işbir yatak telefon numarası, işbir yatak şikayet hattı, işbir yatak müşteri hizmetleri numarası, işbir yatak destek hattı, işbir yatak irtibat telefonu

Scroll to Top