İstanbul Büyükşehir Belediyesi İletişim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iletişim kanalları üzerinden kurum ile her türlü konuda görüşme sağlamanız mümkündür. Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde yer alan hizmetler ile Beyaz Masa çağrı merkezini arayarak kısa süre içinde her konuda destek alabilirsiniz. İBB Beyaz Masa çağrı merkezini arayarak Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile görüşme sağlayarak Belediye’yi ilgilendiren her konuda kurumsal destek almanız mümkündür. İBB iletişim adresleri üzerinden çağrı merkezini aradığınız ilk andan itibaren anında yetkili bir kişi ile görüşme sağlamanız mümkündür.

İBB Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların yaşadıkları problemlerin en kısa sürede çözümü için alternatif çözüm yöntemleri geliştirilmiştir. Doğrundan iletişim kanalları ile sorunlarınızı iletebileceğiniz gibi online iletişim kanallarını da kullanarak hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul’da vatandaşların her sorunu için hızlı çözüm önerileri sunulmaktadır.

  • İBB Çağrı Merkezi Telefon Numarası: ALO 153
  • İBB WhatsApp Hattı: 0552 153 00 34
  • İBB Telefon: +90 212 455 13 00

İBB Beyaz Masa Destek Merkezi

İBB Beyaz Masa üzerinden tüm vatandaşların en kısa sürede hızlı çözüm önerileri almaları mümkündür. İstanbul’un sorunlarının çözümünde tek adres olmaya devam eden Beyaz Masa uygulaması sayesinde ister online olarak isterseniz de doğrudan çağrı merkezini arayarak en kısa sürede yaşadığınız sorunların çözümünü sağlamanız mümkündür. Öte yandan diğer iletişim kanalları ile de çok daha etkili çözümler almanız mümkündür.

İBB İletişim Formu

Vatandaşların başvurularının en kısa sürede değerlendirilerek sonuca bağlanması için kullanılan tüm iletişim kanalları aktif olarak hızlı yanıtlar sunar. Vatandaşların İstanbul ile ilgili belediyeyi ilgilendiren her konuda Beyaz Masa ile iletişime geçmesi mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarası ile veya online iletişim formu veya online başvurular ile görüşme sağlanması da mümkündür. Sistem üzerinden kurumsal veya bireysel başvurularınızı yaparak iletişim formu üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İBB İletişim E – Posta Adresi 

beyazmasa@ibb.gov.tr e – posta adresi üzerinden kurumla resmi yazışmalarınızı başlatabilir ve kısa süre içinde her konuda hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Vatandaşlar için etkili çözümler sunmayı başaran Beyaz Masa, belediyecilik anlamında vatandaşlarla en etkili iletişimin kurulmasını sağlamayı başaran bir yöntem olarak değerlendirilmektedir. Her konuda görüş, şikayet ve önerilerin söz konusu iletişim kanalları üzerinden iletilmesi mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden veya diğer iletişim kanalları ile sorunlarınıza yanıt bulamadığınız takdirde e – posta veya diğer alternatif iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür.

İBB Şikayet Hattı

Acil başvurularınız için İBB Beyaz Masa ile iletişim geçerek her konuda şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. En kısa sürede şikayet bildiriminde bulunmak için çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Acil başvuru ve şikayetlerini için ayrıca diğer tüm iletişim kanallarını kullanarak hızlı bir işlem yapabilirsiniz.

  • İBB Şikayet Hattı: 153

İBB Sosyal Medya Hesapları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden İstanbul ile ilgili alınan son belediye kararları, güncel duyular ve diğer konularda anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan İBB resmi hesapları ile etkileşime girerek sorunlarınızın çok daha kısa süre içinde yanıtlanması için sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden İBB tarafından resmi hesaplar üzerinden hizmet sunulmaktadır. Farklı belediye birimlerinin sosyal medya hesaplarını da kullanarak daha hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Scroll to Top