Ana sayfa Devlet Kurumları İstanbulKart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbulKart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

İstanbulKart gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. İstanbulKart çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. İstanbulKart çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

İstanbulKart müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, istanbulkart nasıl alınır, istanbulkart fiyatı ne kadar?, istanbulkart hakkında şikayet veya görüş gibi işlemler yer almaktadır.

İstanbulKart çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da İstanbulKart çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

İstanbulKart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 468 00 99 – 0800 261 91 11
153 (Beyaz Masa Hattı)

Arama Terimleri: istanbulkart iletişim bilgileri, istanbulkart telefon no, istanbulkart irtibat tel, istanbulkart canlı destek, istanbulkart müşteri temsilcisi, istanbulkart şikayet hattı

2 YORUMLAR

  1. Ben 10.12.1956 doğumluyum.daha 64 yaşını yeni doldurdum
    Ama iett beni 65 diye otobüsten attı. Efendim yıl bazında 65 oluyormuşum.bu bana yapılan haksızlık.duzeltme mümküm mu

  2. 13121960 pazar günü benim doğum günüm. 60 yaş indirimli kartımı 14.12.2020 pazartesi günü müracaat ederek çıkartabilirmiyim? Çünkü, 60 yaşımı doldurup 61 yaşından gün alıyorum. Saygılarımla Mustafa Talat Ertekin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here