İstegelsin Müşteri Hizmetleri

istegelsin musteri hizmetleri

Market alışverişlerini kapınıza kadar getiren İstegelsin’in ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların en kısa süre içinde çözüme kavuşmasını sağlamak için güncel iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. İstegelsin iletişim adreslerini kullanarak kısa süre içinde her konuda firmaya bildirimde bulunarak kurumsal destek alabilirsiniz. İletişim merkezi üzerinden yer alan tüm iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetlerine ilişkin kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak doğrudan iletişim kurmanız da mümkündür.

İstegelsin İletişim Merkezi

İstegelsin müşteri hizmetleri iletişim merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz aktif tüm kanalları görüntülemeniz mümkündür. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına kurumsal iletişim kanalları üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren firma müşteri odaklı hizmet anlayışı ile destek sunar. Ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda bildirimlerinizi güncel iletişim merkezi üzerinden yer alan bilgileri kullanarak yapmanız mümkündür.

İstegelsin Online İletişim Formu

İstegelsin tarafından sunulan tüm hizmetlere ilişkin kurumsal destek almak için güncel iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişim formuna ve diğer konularda firmaya ulaşabileceğiniz iletişim kanallarına yardım sayfası üzerinden hızlı erişim sağlamanız mümkündür.

İstegelsin İletişim E – Posta Adresi

musteri.hizmetleri@istegelsin.com e – posta adresini kullanarak firmanın kurumsal e – posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim yöntemleri arasında müşterilerinin en kısa sürede yanıt almasını sağlayan firma, e – posta iletişim desteği ile hızlı işlem yapılmasın sağlar. Her konuda firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin kurumsal destek alarak e – posta adresi üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Ayrıca web veya mobil uygulama üzerinden üyelik hesabınızı kullanarak da hızlı geri bildirim vermeniz mümkündür.

İstegelsin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstegelsin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak kurumsal destek almanız mümkündür. Her konuda sorunlarınızı bildirebileceğiniz en hızlı ve etkili çözüm adresi olan çağrı merkezi ile çalışma saatleri içinde görüşme sağlamanız mümkündür.

  • İstegelsin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 255 17 17

İstegelsin Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Müşteri temsilcisine direkt ulaşmak için İstegelsin müşteri hizmetleri telefon numarasını haftanın her günü: 09.00 – 00.00 saatleri arasında arayarak kurumsal destek alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak her konuda yardım almanız mümkündür.

İstegelsin Şikayet Hattı

İstegelsin ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların şikayet edilmesi için güncel tüm iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Özel bir şikayet hattı olmadığı için tüm şikayetlerinizi e – posta adresi üzerinden, telefonla veya online diğer iletişim kanallarını kullanarak yapmanız mümkündür. Çağrı merkezi üzerinden firmaya şikayet bildirimlerinizi en hızlı şekilde yapmanız mümkündür.

  • İstegelsin Şikayet Hattı: 0 850 255 17 17

İstegelsin Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden firmanın kampanyalarından haberdar olabileceğiniz gibi ayrıca geri bildirimlerinizi de yine sosyal medya hesapları üzerinden firmaya ileterek çok daha kısa sürede çözüm önerileri almanız mümkündür. Müşterilerinin günün her saatinde tüm iletişim kanalları üzerinden bildirim yaparak her konuda talep, şikayet ve önerilerini iletmesini sağlar. İstegelsin kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top