İzmir Büyükşehir Belediyesi İletişim

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1867 yılında kurulmuştur. İzmir sınırları içerisinde bulunan her nokta için belediye işlerinin yürütülmesiyle görevli olan devlet kurumu görevindedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan toplamda 30 ilçesi bulunmaktadır. Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olarak ilçeleri sıralanmaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesi, uluslar arası pek çok program üyesi olarak varlığını sürdürmektedir.

Ulusal ve uluslar arası fuar düzenlenmesiyle birlikte Fuarlar, Kongreler, Festivaller Kenti adıyla ön plana çıkmaktadır. 1931 yılından itibaren gelişmiş fuarcılık anlayışına sahiptir. Yaz turizminde de Türkiye’nin en önemli bölgesi konumunda bulunur.

Aşağıda bulunan iletişim numarası ve iletişim e-mail ile her konuda destek ve şikayet taleblerinde bulunabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 40 35

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
him@izmir.bel.tr

Arama Terimleri: izmir büyükşehir belediyesi çağrı merkezi numarası, izmir büyükşehir belediyesi iletişim bilgileri, izmir büyükşehir belediyesi çözüm merkezi, izmir büyükşehir belediyesi destek numarası, izmir büyükşehir belediyesi telefon numarası, izmir büyükşehir belediyesi irtibat tel, izmir büyükşehir belediyesi şikayet, izmir büyükşehir belediyesi şikayet hattı, izmir büyükşehir belediyesi iletişim numarası

Scroll to Top