Jolly Tur Müşteri Hizmetleri

jolly tur musteri hizmetleri

Jolly Tur müşteri hizmetleri desteği ile satış ofislerinden veya online olarak seyahat, konaklama ve tur hizmeti alan müşterileri için kurumsal iletişim desteği sunmaktadır. Günün her saatinde iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri desteği ile her konuda destek alabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim yöntemleri ile sorunlarınız hakkında hızlı çözümler elde edebileceğiniz iletişim kanalları sayesinde günün her saatinde firma yetkililerinden destek almanız mümkündür. Jolly Tur iletişim merkezi üzerinde yer alan tüm kurumsal yöntemler ile anında etkileşime geçebilir ve sorun bildiriminde bulunabilirsiniz.

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Destek Merkezi

Müşteri hizmetleri ve iletişim merkezi üzerinden firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak firmanın tüm hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve etkili dönüşler elde edebilirsiniz. Otel, tur, gemi, uçak bileti, tatil fırsatları ve daha pek çok farklı hizmetten yararlanmak ve yaşadığınız sorunlar hakkında etkili çözümler almak için müşteri hizmetleri iletişim merkezini kullanabilirsiniz. Firma hakkında detaylı bilgi edinmek ve hizmetlerini incelemek için yardım sayfasından yararlanabilirsiniz.

Jolly Tur İletişim Formu

Jolly Tur müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak kişisel ve iletişim bilgileriniz ile her konuda mesajlarınızı iletebilir ve kısa sürede tarafınıza etkili dönüşler yapılmasını sağlayabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcisinin size dönüş yapmasını sağlayabilir ve olası tüm sorunların çözümü içi etkili çözümler elde edebilirsiniz.

Jolly Tur Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

info@jollytur.com müşteri hizmetleri iletişim e – posta adresini kullanarak firma ile ilgili her konuda resmi yazışmalarınızı iletebilir ve firma yetkilileri tarafından iletinizde belirttiğiniz sorunlar hakkında size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlayarak ürün ve hizmet detaylarına ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz.

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi telefon numarasını arayarak Jolly Tur müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak her konuda en hızlı ve güvenli geri bildirimlerinizi vermeniz mümkündür. Genel müdürlük iletişim numaraları üzerinden veya doğruda çağrı merkezi numarası ile kurumsal görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel hizmetlerine ilişkin birçok konuda yardım alarak çalışma saatleri için Jolly Tur müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

  • Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 644
  • Jolly Tur Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 296 50 40
  • Jolly Tur Faks Numarası: +90 212 296 06 51

Jolly Tur Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Jolly Tur müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra çağrı merkezi yetkilisi ile direkt görüşme sağlamak için haftanın 7 günü 09.00 – 00.00 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Jolly Tur Şikayet Hattı

Jolly Tur konaklama, seyahat veya tur hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunlar hakkında şikayet bildirimlerinizi ister online iletişim kanalları üzerinden isterseniz çağrı merkezi ile kolayca iletebilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak en hızlı ve en kısa sürede kaliteli iletişim desteğini alarak şikayet bildirimi verebilirsiniz.

  • Jolly Tur Şikayet Hattı: 444 0 644

Jolly Tur Resmi Sosyal Medya Hesapları

Jolly Tur sosyal medya hesaplarını takip ederek erken rezervasyon fırsatlarını ve tatil kampanyalarını takip edebilirsiniz. Ayrıca tüm geri bildirimleriniz için sosyal medya hesapları kullanılabilir. Jolly Tur kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top