Jumbo Müşteri Hizmetleri

jumbo iletisim

Ev gereçleri ve ev tekstili ürünleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi başaran Jumbo müşteri hizmetleri iletişim kanalları ile de müşteri desteğini en iyi şekilde sunar. Hızlı ve kaliteli iletişim adresleri üzerinden firma temsilcileri ile görüşerek Jumbo’nun tüm ürün ve hizmetlerine yönelik kurumsal destek alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarası veya online diğer iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde her konuda bildirim vermeniz ve olası sorunlarınız hakkında hızlı çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. Jumbo iletişim kanallarına hızlı erişim sağlayarak en kısa yoldan firma ile görüşme sağlayabileceğiniz yöntemi görüntülemeniz mümkündür.

Jumbo Müşteri İletişim ve Destek Merkezi

Jumbo online mağaza işlemleri ve mağaza iletişim kanalları ile ilgili en kısa sürede bilgi sahibi olmak ve işlem gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri destek merkezi üzerinden yararlanabilirsiniz. Firmanın tüm kurumsal güncel iletişim adreslerini günün her saatinde online iletişim sayfaları üzerinden inceleyerek kısa sürede yardım almanız ve firma genel merkezi veya mağazaları ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Jumbo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Mağaza veya online satış sitesi üzerinden Jumbo firmasından aldığınız ürün ve hizmetlere ilişkin tüm bildirimlerinizi iletişim formları ve diğer iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Kırık parça bildirimleri için ise talep formunu kullanmanız mümkündür. Jumbo online iletişim formları:

 Jumbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jumbo çağrı merkezi iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce güncel diğer hızlı iletişim yöntemlerinin neler olduğunu inceleyerek çok daha kısa süre içinde sorunlarını hakkında yanıtlar alabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları arasında yer alan tüm yöntemler müşteri memnuniyeti açısından hızlı ve kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Günün her saatinde aktif iletişim kanallarını kullanarak destek alabilirsiniz.

  • Jumbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 432 099
  • Jumbo Genel Merkez Telefon Numarası: +90 850 432 98 24

Jumbo Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Jumbo müşteri temsilcisi ile çağrı merkezini arayarak direkt görüşme yapmak için mesai saatleri içinde aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir. 09.00 – 18.00 saatleri arasında haftanın 7 günü aramalarınızı gerçekleştirerek müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşebilir ve firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin kurumsal destek alabilirsiniz.

Jumbo Şikayet Hattı

Ürün ve hizmet şikayet bildirimleriniz için Jumbo tarafından özel bir şikayet bildirim adresi belirlenmemiştir. Bu nedenle tüm şikayetlerinizi online iletişim veya kurumsal güncel iletişim yöntemlerini kullanarak firmaya iletmeniz mümkündür. En kısa sürede şikayetlerinizin yanıt bulması ve müşteri desteği sağlanması için güncel müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız mümkündür.

  • Jumbo Şikayet Hattı: 0 850 432 00 99

Jumbo Sipariş / Kargo Takip

Online resmi satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerde gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olmak ve güncel olarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için sipariş takip sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Jumbo Kurumsal E – Posta İletişim Adresi

iletisim@jumbo.com.tr elektronik posta adresini kullanarak bireysel veya kurumsal resmi yazışmalarınızı gerçekleştirerek tüm iş ortaklıkları veya müşteri bildirimleri için genel konularda iletilerinizi firmaya göndermeniz mümkündür.

Jumbo Sosyal Medya Hesapları

Jumbo’nun kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin en yeni ve güncel kampanyaları görebilir veya müşteri desteği alarak geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Jumbo resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top