Kablo TV Müşteri Hizmetleri

kablo tv musteri hizmetleri

Türksat Kablo TV internet, televizyon, teknik servis veya ödeme işlemlerine ilişkin her konuda iletişim kanallarını kullanarak destek almanız mümkündür. Güncel tüm iletişim kanalları ile firma yetkilileriyle görüşme sağlayarak yardım alabilirsiniz. Alternatif pek çok farklı kurumsal iletişim kanalı üzerinden müşterilerine destek sunan firma en kısa sürede müşteri taleplerine yanıt vermektedir. Şikayet, öneri ve talepleriniz için firmanın aktif iletişim kanallarını kullanarak yardım talep edebilirsiniz. Kablo TV iletişim seçeneklerine hızlı erişim sağlayarak firma ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kablo TV İletişim ve Destek Merkezi

Kablo TV iletişim merkezi üzerinde yer alan yöntemleri kullanarak her konuda görüşme sağlayabilir ve sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Online ve doğrudan müşteri hizmetleri iletişim kanallarına sahip firma; televizyon, internet ve telefon hizmetleri sağlayarak birçok farklı hizmet birimi için ayrı iletişim kanallarını kullandırmaktadır. Bu sayede sadece ilgili sorunlar hakkında firma ile görüşme sağlamız mümkündür.

Kablo TV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kablo TV çağrı merkezini arayarak internet, telefon ve televizyon hizmetlerinin detaylarına ve yaşanan sorunlara ilişkin görüşme başlatılabilir. Ortak iletişim numarası üzerinden taleplere göre farklı yönlendirmeler yapılarak hizmet veren çağrı merkezi numarası, müşteri memnuniyetini sağlamak adına kesintisiz hizmet sunar. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve gelişmiş iletişim seçenekleri sayesinde kısa sürede iletişim kanalları üzerinden yardım alabilirsiniz.

  • Kablo TV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 804 44 44 / 126
  • Kablo TV Engelsiz İletişim Hattı: 5126 SMS
  • Kablo TV Genel Merkez Telefon Numarası: 0312 925 70 00

Kanlo TV Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Kablo TV çağrı merkezini aradıktan sonra müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için hızlı iletişim numarasını çevirebilirsiniz. Kısa süre içinde çağrı merkezi telefon numarası üzerinden güncel olarak iletişim hizmeti alarak her konuda şikayet bildirimlerinizi ve taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

Kablo TV Online İletişim Formu

Kablo TV müşterileri tarafından online iletişim formu da kullanılarak her konuda firmaya geri bildirim verilmesi mümkündür. İletişim merkezi üzerinde yer alan form ile genel iletişim ve kişisel bilgilerinizi girdikten sonra mesaj bölümünü doldurarak iletinizi göndermeniz mümkündür. Şikayet, öneri ve talepler için her konuda iletişim formunun kullanılması mümkündür.

Kablo TV Şikayet Hattı

Kablo TV ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda tüketici şikayetlerinizi iletmeden önce bilgilendirme formuna göz atmanız önerilir. Tüketici şikayetleri duyurusu sayfası üzerinde yer alan yöntemler ve iletişim kanallarına göre tüm müşterilerin rahatlıkla şikayetlerini iletmeleri mümkündür. Günün her saatinde online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak tüm konularda şikayet bildirimlerinizi yapmanız mümkündür. Ayrıca firmanın çağrı merkezi iletişim numarasını kullanarak da şikayetlerinizi hızlı bir şekilde iletebilir ve canlı destek alarak sorunlarınızın çözümü için en etkili iletişim yöntemini kullanmış olabilirsiniz.

  • Kablo TV Şikayet Hattı: 126 – 0850 804 44 44

Türksat Kablo TV Sosyal Medya Hesapları

Türksat Kablo TV sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel telefon, internet ve televizyon kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir veya yaşadığınız teknik aksaklıkların giderilmesi için destek alabilmek adına geri bildirimde bulunabilirsiniz. Güncel sosyal medya hesaplarını kampanya ve hizmet duyurularının yanı sıra aynı zamanda müşteri destek hattı olarak da kullanmaya başlayan Kablo TV her konuda hızlı işlem gerçekleştirilmesini sağlar. Türksat Kablo TV resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top