Kale Kilit Müşteri Hizmetleri

kale kilit musteri hizmetleri

Kale Kilit, hem istihdam hem de ihracat bakımından Türkiye ekonomisinin güçlü lokomotiflerinden biri olarak görülmektedir. Firma Sadık Özgür tarafından 1953 yılında faaliyetlerine başladıktan sonra yerli kilit sektöründe öncü markalardan biri haline gelmiştir. Asma kilit üretimiyle başlayan Kale Kilit firması zamanla ürünleri geniş bir skalada müşterilerine sunmaya başlamıştır. Kısa zamanda ihraç pazarlarını geliştiren Kale Kilit firması, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da en çok tercih edilen kilit markalarından biri haline gelmiştir. Kale Kilit şirketi üretim aşamasında olduğu gibi satış sonrası destek bakımından da müşterilerine aradıkları kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kale Kilit müşteri hizmetleri ekibiyle kaliteli ve güvenilir hizmetlerine günün her dakikasında devam etmektedir.

Kale Kilit Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin ilk bilyalı bareli ve ilk çok noktadan kilitleme sistemi gibi özel üretim kilit başarılını bünyesinde barındıran Kale Kilit firması, günümüzde her türlü kapının kilitlerinde hem kullanışlı hem de güvenilir ürünler ortaya koymaktadır. Siz de Kale Kilit firmasının mağazalarından ya da internet ortamından satın almış olduğunuz ürünleriyle ilgili olarak herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşadıysanız hemen Kale Kilit müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden şirket yetkilileriyle iletişime geçerek bu memnuniyetsizliğinizin giderilmesini talep edebilirsiniz. Özellikle Kale Kilit ürünlerinde, imalat aşamasından kaynaklandığını düşündüğünüz herhangi bir hata veya kusur mevcutsa, bu ürünlerin iade ve değişim talepleri için Kale Kilit müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Kale Kilit müşteri temsilcilerine çağrı merkezi numarası üzerinden ve Whatsapp destek hattı aracılığıyla en kısa sürede ulaşım sağlayabilir, yaşadığınız sorunların çözüme kavuşturulmasını isteyebilirsiniz:

  • Kale Kilit Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 705 79 74
  • Kale Kilit Müşteri Hizmetleri Whatsapp Destek Numarası: +90 532 604 02 43

Kale Kilit Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Sadece telefon ve faks aracılığıyla değil aynı zamanda internet üzerinden de müşteri hizmetleri desteği sunan Kale Kilit firması, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş deneyimli ve kaliteli müşteri temsilcisi ekibiyle beğeni toplamaktadır. Kale Kilit firmasından satın almış olduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili olarak herhangi bir konuda Kale Kilit şirket yetkililerine ulaştırmak istediğiniz şikayet, öneri, talep, teşekkür ve bilgi alma mesajlarınızı Kale Kilit müşteri hizmetleri birimi üzerinden aktarabilirsiniz. İnternet üzerinden de hizmet veren Kale Kilit müşteri temsilcilerine e-posta göndererek hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz:

Kale Kilit Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Kale Kilit markasının resmi internet sitesi üzerinde müşteri hizmetleri iletişim formu yer almaktadır. Bu formda yer alan bilgileri, kendi kişisel bilgilerinizle doldurarak en kısa sürede kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Öneri, talep ve bayilik konulu mesajlarınız için de bu adresi kullanabilirsiniz.

Kale Kilit Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kale Kilit firması müşteri memnuniyetine verdiği önem sebebiyle sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan yerli markalar arasında yer almaktadır. Kale Kilit firmasının yenilikçi ürünleri, hizmetleri ve güncel fiyat politikaları hakkında detaylı bilgileri şu sayfalardan takip edebilirsiniz.

Scroll to Top