Kale Seramik Müşteri Hizmetleri

kale seramik musteri hizmetleri

Türkiye’de seramik sektörünün en popüler ve en çok tercih edilen markalarından biri olan Kale Seramik, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve bu topraklardan kazandığını bu topraklara yatıran 63 yıllık bir değere sahiptir. İbrahim Bodur ve onun ekibinde yer alan bir avuç insan ile Çanakkale’de faaliyetlerine başlayan Kale Seramik şirketi, kısa sürede sonra bölgesel özelliğinden çıkarak yurdun dört bir yanına hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılında seramik sektöründeki en yakın rakibine 2 kat fark atan Kale Seramik firması, üretim ve pazarlama faaliyetlerinin dışında müşteri ilişkilerine de büyük önem vermektedir. Kale Seramik müşteri hizmetleri üzerinden memnuniyet odaklı ve kaliteli hizmetler gerçekleştirilmektedir.

Kale Seramik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Satın alma sonrasında gerek teknik destek gerekse de garanti hizmetlerinde başarılı bir müşteri hizmetleri politikası güden Kale Seramik şirketi bu sayede her geçen gün yeni müşteriler kazanmaya devam etmektedir. Güven yaratmaya eve tutku ile çalışmaya büyük önem veren şirket aynı zamanda sorumluluk alıp, samimi yaklaşımı sayesinde de tercih sebebi olarak görülmektedir. Siz de Kale Seramik mağazalarından ya da internet şubesinden satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili olarak, üründe fabrika imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz bir kusurdan dolayı memnuniyetsizlik yaşarsanız, hemen alanında deneyimli Kale Seramik müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Ürün iadesi, değişim ve şikayet gibi taleplerin dışında Kale Seramik hizmetlerinden duyduğunuz memnuniyeti ve tavsiye ile istekleriniz de Kale Seramik müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden şirket yetkililerine 7/24 aktarabilirsiniz:

  • Kale Seramik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 800 52 53
  • Kale Seramik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 286 416 17 41
  • Kale Seramik Fabrika Telefon Numarası: 286 416 17 17

Kale Seramik Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Kale Seramik firmasından satın almış olduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili olarak yaşadığınız problemlerde en hızlı şekilde çözüm bulabilmek için Kale Seramik firmasının deneyimli müşteri temsilcisi ekibine ulaşabilirsiniz. Telefon ve faks iletişim araçları dışında Kale Seramik müşteri hizmetleriyle bağlantı kurmak istediğinizde mail üzerinden de mesajınızı gönderebilirsiniz:

Kale Seramik Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Kale Seramik şirketi, kurumsal internet sitesi üzerinden iletişim formu yayınlayarak tüm müşterilerine hızlı ve güvenilir satış sonrası hizmet sunmaktadır. Ülke, şehir ve ilçe seçimi yapabileceğiniz Kale Seramik müşteri hizmetleri iletişim formu üzerindeki bilgileri kendi bilgilerinizle doldurarak en kısa sürede hızlı ve güvenilir bir şekilde Kale Seramik müşteri temsilcileriyle bağlantıya geçebilir, yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Kale Seramik Müşteri Hizmetleri Canlı Destek Ekibi

Kurumsal hizmet kalitesi odaklı hizmetlerini sürdüren Kale Seramik firmasının deneyimli ekibine online platform üzerinden de tek tıkla ulaşabilirsiniz. İstek, öneri, teşekkür, şikayet, iade ve değişim gibi konularda Kale Seramik canlı destek ekibine tek tıkla ulaşabilirsiniz:

Kale Seramik Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kale Seramik firmasının en güncel ürünlerine göz atmak, kaçırılmayacak indirim kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için Kale Seramik resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirisiniz:

Scroll to Top