Ana sayfa Özel Kurumlar Karaca Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca iletişim kanallarını ile sipariş takibi, kargo süreci, ödeme ve iade vb. konuların tamamı için müşterilerin kurumsal destek alması mümkündür. Ev tekstili ve mutfak eşyaları ürün çeşitliliği ile kaliteli hizmet sağlayan Karaca tarafından müşteri mağduriyetlerini gidermek ve mağduriyet yaratmamak için online ve doğrudan iletişim kanalları bir hayli gelişmiştir. Alışveriş işlemlerinin mağazalardan veya internet üzerinden gerçekleştirilmesinin hemen ardından müşterilerin olası tüm şikayet, talep ve önerileri için Karaca iletişim adresleri üzerinden işlem yapması mümkündür.

KARACA Sipariş Takibi

Karaca online sipariş takip adresini kullanarak tüm müşterilerin sadece kayıtlı e – posta adresleri ve sipariş numarası ile anlık takip yapması mümkündür. Alışveriş işlemlerinin tamamlanmasının ardından ürün özelinde tanımlanan sipariş numarasını kullanarak tüm müşteriler ürünlerinin takibini söz konusu online takip sayfası üzerinden gerçekleştirebilir. Güncel takip adresini kullanarak anlık olarak ürünlerin takibini yapabilir ve diğer hizmetler için de benzer online işlemleri kullanarak destek alabilirsiniz.

KARACA Müşteri Yardım/Destek Merkezi

Karaca online müşteri destek merkezi üzerinde yer alan iletişim kanalları ve yardım başlıklarına göre müşterilerin kısa sürede firmanın sunduğu ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek alması mümkündür. Destek iletişim merkezi üzerinde yer alan açıklamalara göre müşteriler satın alma, ödeme, iade ve diğer her konuda profesyonel destek alabilir. Firma ile iletişim geçebileceğiniz tüm yöntemler tek bir iletişim sayfası üzerinden görüntülenebilir.

KARACA Müşteri İletişim Formu

Online iletişim formları sayesinde kurumsal firmalar ve müşterileri arasında iletişim sorunları büyük oranda kolaylaşmıştır. Güncel iletişim formlarını doldurduktan sonra form üzerinde yer alan iletişim bilgilerini ve mesajınızı eksiksiz ve doğru biçimde yazarak talepte bulanabilirsiniz. Kırık parça bildirimi veya diğer şikayetler için söz konusu formların kullanılması mümkündür. İşlem türüne göre tercih edeceğiniz iletişim formlarının belirlenmesi çok daha kısa sürede işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

KARACA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca müşteri hizmetleri telefon numarası ile doğrudan firma yetkilileri ile görüşme sağlayarak her türlü ürün ve hizmet konusu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerin en kısa sürede destek alabileceği iletişim numaraları ile günün her saatinde farklı iletişim kanalları da kullanılarak kesintisiz olarak işlem yapılabilir. Firma ile görüşme sağlamadan önce mevcut iletişim kanallarını ve hızlı iletişim adreslerini incelemeniz tavsiye edilir.

  • Karaca Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 2525 572

KARACA Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 2525 572 müşteri hizmetleri telefon numarasını: 09.00 – 20.00 saatleri arasında arayarak her gün anında müşteri temsilcisine bağlanarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerin doğrudan iletişim merkezi telefon numarası ile tüm ürün ve hizmetler için kurumsal destek alması mümkündür.

KARACA Şikayet Hattı

Karaca ürün ve hizmetlerine yönelik şikayet bildirimlerinizi firmanın güncel tüm iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Öte yandan benzer şekilde talep ve önerileriniz için de aynı iletişim kanalları tercih edilebilir. En hızlı şikayet bildirimi için kullanabileceğiniz iletişim adresi:

  • Karaca Şikayet Hattı: 0850 2525 572

KARACA Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Karaca sosyal medya adresleri üzerinden firmanın her türlü ürün ve hizmeti hakkında en güncel kampanya duyurularını takip edebilir ve aynı zamanda müşteri desteği alabilirsiniz. Karaca kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

6 YORUMLAR

  1. Bundan 1 ay önce karacadan tencere aldim. Çok geç gelmesinin yan8nda kapağı kırık cikti müşteri hizmetleriniz berbat kırık parça formu doldurduğum halde geri dönüşünüz olmadı hiç de ilgilenilmesi berbat bir firma olduğunuzu düşünüyorum acilen çözüm bulunmasını istiyorum

  2. Karaca internet ğzerinden aldığım ürünler hem eksik hemde kırık geldi müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum lütfen bi muattap arıyorum lütfen böyle bi adı duyulmuş bi firmaya yakışmıyo cvp verinlütfen çok mağdur durumdayımm

  3. Karaca müşteri hizmetleri ile neden görüşme yapamıyoruz 709 tl lik ürümün 349 tl lik faturası gönderilmiş diğer parasını ödemiş olduğumürün ile ile ilgili neden açıklama yapılmıyor

  4. Karaca Home Hiç bir şekilde ulaşamıyorum, çağrı merkezini aradığımda cevap vermiyor iletişim formu doldurun deniliyor, ancak günlerdir iletişim formu aktif değil. Sonunda Marmarisden çıkıp İstanbul’daki adresine gidip sıkıntımı anlatacağım..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here