Kayserigaz Müşteri Hizmetleri

kayserigaz musteri hizmetleri

Kayserigaz kurumsal hizmetleri ve abonelik, itiraz, ihbar ve arıza bildirimlerine ilişkin tüm konularda yardım almak için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Günün her saatinde hızlı erişim sağlayarak birçok farklı işlem için kullanabileceğiniz iletişim kanalları kısa süre içinde hızlı hizmet almanızı ve sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasını sağlar. Her konuda kurumsal destek alarak işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Kayserigaz iletişim sayfası üzerinde yer alan kurumsal iletişim kanallarını günün her saatinde kullanmanız mümkündür. Öte yandan online hizmetler sayfasına kurumsal veya bireysel müşteri olarak giriş yaparak da birçok işlemin online olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkündür.

Kayserigaz Yardım ve İletişim Merkezi

Kayserigaz faaliyet alanlarına ilişkin tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve güncel iletişim kanalları üzerinden en kaliteli ve hızlı iletişim yöntemleri ile firma temsilcileriyle görüşme gerçekleştirmek için yardım alabilirsiniz. Firma tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetlere ilişkin yardım almak ve müşteri temsilcileri ile görüşerek işlem gerçekleştirmek için destek sayfası üzerinde yer alan kanalları kullanabilirsiniz.

Kayserigaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kayserigaz iletişim numarasını arayarak gün içinde çalışma saatlerinde kurumsal yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aramadan önce online hizmetler sayfası üzerinden hızlı işlem gerçekleştirebilir veya diğer iletişim araçlarını kullanarak firmaya bildirimde bulunabilirsiniz. Şikayet, talep ve önerileriniz için iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Online ya da doğrudan iletişim araçları en hızlı ve etkili çözümleri almanızı sağlayacaktır.

  • Kayserigaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 429
  • Kayserigaz Genel Müdürlük Santral: 0 352 207 20 00
  • Kayserigaz Faks Numarası: 0 352 207 20 05

Kayserigaz Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

Kasyerigaz çözüm noktası telefon numarasını aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için: 08.00 – 17.30 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşerek yardım almanız mümkündür. Çalışma saatleri dışında müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkün değildir. Bunun yerine diğer kesintisiz iletişim yöntemlerini kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Kayserigaz Online Hizmetler

Kayserigaz online hizmetler sayfası üzerinden; online başvuru işlemleri, online işlem merkezi ve bedel hesaplama işlemleri başta olmak üzere birçok farklı hizmetin kolayca gerçekleştirilmesi mümkündür. Online müşteri hizmetleri servisi üzerinden kısa sürede işlem yaparak kurumsal destek alabilirsiniz.

Kayserigaz Kurumsal E – Posta Adresi

bilgi@kayserigaz.com.tr kurumsal iletişim e – posta adresini kullanarak her konuda firma ile resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan kısa sürede içinde e – posta üzerinden yardım alabilir ve sorunlarınızı ilgili birimlere kolayca iletebilirsiniz. İletişim e – posta adresini kullanırken iletinizde güncel iletişim bilgilerinizi de eklemeniz daha kısa sürede destek almanızı sağlayacaktır.

Kayserigaz Şikayet Hattı

Şikayetlerinizi hızlı bir şekilde iletmek için en etkili yöntem çözüm noktası ile irtibata geçmek olacaktır. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kısa sürede ilgili sorunların çözümü için destek alabilirsiniz. Şikayet bildiriminde bulunmanız için özel bir iletişim kanalı olmadığı için güncel tüm iletişim kanallarının kullanımı da mümkündür.

  • Kayserigaz Şikayet Hattı: 444 5 429

Kayserigaz Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kayserigaz resmi sosyal medya hesapları üzerinden etkileşime girerek hizmetleri hakkında geri bildirim verebilir ve Kayserigaz’ın güncel tüm duyurulardan da kolayca haberdar olabilirsiniz. Kayserigaz resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top