Kelimelik Müşteri Hizmetleri

kelimelik iletisim

Son yılların popüler mobil oyunlarından Kelimelik, kullanıcılarına aynı zamanda iletişim desteği sunarak oyun için satın alımlarda veya diğer konularda yaşanan sorunlar için destek sağlar. İOS, Android ve PC için online kelime türetme oyunu olarak Kelimelik, çeşitli iletişim kanallarıyla müşteri desteği sağlar. Söz konusu iletişim kanalarını kullanarak kısa sürede üretici firmaya sorunlarınızı ileterek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan iletişim kanalarının yanı sıra sosyal medya ve e – posta gibi iletişim yöntemlerini kullanarak oldukça kısa bir sürede yanıt almanız mümkündür. Kullanıcıların oyunla veya oyun servisi ile ilgili olarak yaşadıkları tüm sorunlar, talepler ve öneriler geri bildirim olarak sanal marketler üzerinden veya oyun uygulaması ve kurumsal web sayfası üzerinden verilebilir. Kelimelik iletişim sayfası ile kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Kelimelik Müşteri Destek Merkezi

Kelimelik oyunu ile ilgili olarak karşılaştığını tüm sorunları kurumsal iletişim sayfası ve adresleri üzerinden firmaya iletebilirsiniz. Kelimelik oyunu dışında farklı oyun türleri ile faaliyet gösteren üretici firma resmi internet sitesi ile güncel iletişim metotlarını kullanarak sorunların hızlı bir şekilde firmaya iletilmesi sağlanabilir. İşlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmek için resmi iletişim sayfası üzerinden yer alan ilgili adresleri ve metotları tercih etmeniz gerekir. Oyun geliştirme, geri bildirim veya farklı bir konu hakkında söz konusu adres üzerinden en hızlı bir şekilde firma ile nasıl görüşme sağlayabileceğinizi görebilirsiniz.

Kelimelik İletişim E – Mail Adresi

iletişim@he2apps.com e – posta adresi üzerinden oyunlarda karşılaştığını tüm sorunlar ve diğer konularda en hızlı geri dönüşü alabilirsiniz. Güncel e – posta adresi üzerinden kısa sürede üretici firma ile iletişime geçerek destek almanız mümkündür. Bunun yanı sıra firmayla herhangi bir şekilde telefon numarası veya çağrı merkezi üzerinden iletişime geçmeniz mümkün değildi. Bu nedenle sorunlarını tavsiye edilen iletişim metotlarıyla veya doğrudan uygulamayı indirdiğiniz PC, İOS veya Android sanal mağazaları üzerinden yorum ve geri bildirim olarak iletmeniz mümkündür.

Kelimelik App Store ve Google Play İletişim Sayfası

Mobil uygulama servisleri üzerinden kısa sürede geri dönüş almanız mümkündür. Hem uygulamayı temin etmek hem de oyun hakkında geri dönüşlerinizi yorum veya puan olarak bildirmek için sanal mağazalar üzerinde yer alan iletişim kanalarını kullanmanız mümkündür. Popüler iki sanal market olan App Store ve Google Play, İOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde uygulamanın temin edilmesini sağlar. Reklamlar, oyun içi satın alımlar veya diğer her türlü problemler için bu sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu servisler üzerinden yorum, puan veya diğer iletişim kanalları üzerinden sorunlarınız kısa süre içinde üretici firma tarafından yanıtlanacak veya tarafınıza iletişim adresiniz üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

Kelimelik Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden resmi hesapları takip ederek oyunlardaki son gelişmelerini takip edebilir veya oyunlar konusunda farklı konularda destek almak için bu hesapları kullanabilirsiniz. Kullanıcıların her konuda kısa sürede hızlı iletişim kanallarını kullanarak sorunları hakkında yanıt alamsı mümkündür. Firmanın doğrudan iletişim formu, çağrı merkezi veya diğer standart iletişim servisleri olmaması nedeniyle online iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmeniz gerekir. Facebook ve Twitter üzerinden rahatlıkla üreticiler ve yetkililer ile görüşme sağlayarak her türlü konuda destek alabilirsiniz. Kelimelik oyunu resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top