Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri

Kemal Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kemal Tanca, bilinen bir giyim mağazasıdır. Kemal Tanca markası sektöre öncelikle ayakkabı üretip satan bir marka olarak 1950 yılında girmiştir. Daha sonra ürünlerini ve tasarımlarını yenileyip geliştirerek bu güne kadar gelmiştir.

Kemal Tanca markası Tanca ismiyle özel olarak kadınlara hitap eden ürünler üretirken, erkek giyim ürünleri için Kemal Tanca marka ismini kullanmaktadır. Kemal Tanca markası hem internet sitesinden hem de mağazalardan ürün satışları yapmaktadır.

Satılan ürünlerin çok büyük bir kısmı yerli üretimdir. Yaklaşık luk bir kısmı ise yurt dışından ithal edilerek ya da yurt dışından alınan ürünlerle üretilmektedir. Güçlü tasarımları ve farklı çizgileriyle ürünlerini moda severlerin beğenisine sunan marka, ürün satışında online, mağazadan ve toptan satış imkanları sunmaktadır. Online alışveriş için web sitesi üzerinden oluşturulabilen ücretsiz üyelik ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirilebilir.

Web sitesi üzerinden yapılan alışverişler için hafta içi saat 09.00 ve 12.00 arasında 0212 677 11 80 telefon numarasından online yardım hizmeti sunulmaktadır.

Kemal Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 677 11 80

Arama Terimleri:  Kemal Tanca çağrı merkezi numarası, Kemal Tanca iletişim bilgileri, Kemal Tanca müşteri hizmetleri iletişim numarası, Kemal Tanca müşteri hizmetleri numarası, Kemal Tanca telefon numarası, Kemal Tanca şikayet hattı, Kemal Tanca irtibat telefonu, Kemal Tanca destek hattı, Kemal Tanca iletişim no

Scroll to Top