KFC Müşteri Hizmetleri

KFC çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Kentucky Fried Chicken veya yaygın ismiyle KFC, dünyanın en büyük ikinci restoran zinciridir. KFC, 130’u aşkın ülkede hizmet vermektedir ve ülkelere göre farklı menü seçeneklerine sahiptir. Örneğin, ABD’de domuz etli ürünler yaygınken Türkiye’de dana ve tavuk etiyle hazırlanan ürünler satışa sunulur. Aynı zamanda Hindistan’da etsiz veya vegan menüler yaygındır. ‘Parmak Isırtan Lezzet’ sloganıyla hizmet veren KFC, 1952 yılında kurulmuştur. KFC tavukları, 11 farklı baharatın eşsiz uyumu ile hazırlanır ve günümüzde gerçek tarifi hala gizlidir. Aynı zamanda ‘kovadan tavuk yeme’ fikri ve paketlemesi de ilk defa KFC tarafından yapılmıştır. Günümüzde KFC, Andorra’dan Zimbabve’ye kadar onlarca farklı ülkede binlerce restoranıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

KFC müşteri hizmetleri 444 3 555 numarasıyla sipariş, öneri, ödeme yöntemleri, şikayet vb. konularda hizmet vermektedir. Aynı zamanda siparişinizle ilgili yaşadığınız geç teslimat ya da eksik/yanlış ürün sorunlarınızı da KFC müşteri hizmetleri numarasına bildirebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında KFC çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilir ya da KFC hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

KFC Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 3 555
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 22:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

KFC İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 3 555
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@kfc.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
İşlem RehberiRehber için tıklayın.
En Yakın KFCSize en yakın KFC şubesini görmek için tıklayın.
KFC Kariyerİş başvurusu için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiMerkez Mah. Ayazma Cad. No:37 Papirus Plaza K:5 Kağıthane, İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 705 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

KFC Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

KFC ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soru ve konuları araştırdık. Özenle yanıtladığımız soruları inceleyerek KFC hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca KFC iletişim kanalları veya görüşleriniz hakkında yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın!

KFC Hangi Eti Kullanıyor?

kfc

KFC restoranlarında sadece tavuk eti kullanılmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’deki restoranlar sadece yerli tavuk etlerini tercih ediyor.

KFC Helal Mi?

KFC sadece tavuk eti kullanıyor ve tavuk etlerinin helal belgesi bulunuyor. Banvit markalı tavukları kullanan KFC, helal sertifikası bulunan şirketlerden aldığı tavukları müşterilerine sunmaktadır. Sertifikaları buradan inceleyebilirsiniz.

KFC’nin Açılımı Nedir?

KFC’nin açılımı Kentucky Fried Chicken’dır. Kentucky, ABD’de bir eyalettir. Ayrıca Albay Colonel Sanders KFC’nin kurucusudur. Şirket, 1952 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.

KFC Türkiye Kime Ait?

kfc2

KFC Türkiye’nin sahibi İş Holding’tir. İş Holding KFC’yi 2020’de satın almış ve faaliyet alanlarını genişletmiştir. Ayrıca holding 1950 yılından beri faaliyet gösteriyor.

KFC Eve Sipariş Nasıl Verilir?

KFC siparişlerinizi Yemeksepeti, Trendyol Yemek veya Getir Yemek uygulamaları üzerinden verebilirsiniz. Ayrıca KFC web sitesi veya KFC sipariş hattı 444 3 555 üzerinden sipariş veriliyor.

KFC Menü Fiyatları Kaç TL?

KFC menü fiyatları 49.99 – 66.99 TL aralığında farklılık gösteriyor. En çok tercih edilen Xtreme Kutu fiyatı ise 55.99 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda kova menüler 95 – 145 TL aralığında farklılık göstermektedir. KFC menü fiyatlarını yakından incelemek için tıklayın.

KFC Hot Shots Nedir?

KFC Hot Shots, tavuk etlerinin baharat karışımı ve özellikle acı ile harmanlanarak bol yağda kızartılan bir yemektir. Özellikle acı severler tarafından tercih ediliyor. Menülerin yanında ek ürün olarak sipariş verilebildiği gibi doğrudan menü olarak da alınabilir.

Türkiye’de Kaç Tane KFC Var?

kfc4

Türkiye’de 30’u aşkın şehirde yaklaşık 140 KFC restoranı bulunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler en çok KFC restoranının bulunduğu yerler. Size en yakın KFC şubesini buradan bulabilirsiniz.

KFC Nasıl Şikayet Edilir?

KFC restoran, hijyen, personel, sipariş vb. konulardaki şikayetlerinizi KFC şikayet hattı 444 3 555 numarasına bildirebilirsiniz. Aynı zamanda siparişiniz eksik veya hatalı ulaştığında yine aynı numarayı arayarak şikayet kaydı oluşturabilirsiniz.

KFC Vegan Burger Var Mı?

kfc5

KFC’nin uluslararası birçok şubesinde vegan burger satışı başladı. Ancak Türkiye’deki KFC şubelerinde vegan burger satışı henüz yok. İlerleyen dönemlerde başlaması bekleniyor.

KFC’nin Tavukları Nereden Geliyor?

KFC, Banvit, Lezita ve Gedik markalı tavukları kullanmaktadır. Ayrıca her bir markanın helal sertifikası bulunuyor.

KFC Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

kfc3

KFC bayilik başvurusu için KFC müşteri hizmetleri 444 3 555 numarasıyla veya 0212 705 00 00 genel müdürlük numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. KFC şubesi için gereken sermaye 300.000 dolar civarındadır.

Scroll to Top