Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İnternetten kitap siparişi verenlerin en fazla tercih ettiği sitelerden biri Kitapyurdu’dur. 2000’li yılların başında açılan Kitapyurdu sitesi günden güne büyümeye devam ediyor. Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası 0212 519 87 20 ile kargo, ödeme, sipariş vb. konularla ilgili iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda aradığınız ve bulamadığınız kitapları veya şikayetlerinizi de Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarasıyla görüşebilirsiniz.

Kitapyurdu, internet kitapçılığında 21 yıldır hizmet veriyor. Dolayısıyla en büyük kitap satışı yapan siteler arasında bulunuyor. Kitapyurdu müşteri hizmetleri ve diğer iletişim kanallarıyla ilgili bilgileri detaylı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0212 519 87 20
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 12:30 / 13:30 – 18:30
En İyi Arama Saati09:15 – 10:15
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Kitapyurdu İletişim

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Numarası0212 519 87 20
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresieditor@kitapyurdu.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıKitapyurdu yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Posta AdresiPK: 338 Avpim/İstanbul
Genel Müdürlük AdresiYenibosna Merkez Mahallesi Cemal Ulusoy Caddesi No:43 Bahçelievler/İstanbul
Genel Müdürlük Fax Numarası0212 519 15 84
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Kitapyurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kitapyurdu müşteri hizmetleri, kuruluş tarihi, sipariş, kargo vb. konularla ilgili merak ettiklerinizi sizin için yanıtladık! Aşağıdaki soru – cevapları inceleyerek Kitapyurdu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz konuları mutlaka yorumlarda belirtin!

Kitapyurdu Sipariş Nasıl Verilir?

kitapyurdu1

Kitapyurdu iletişim numarası veya web site ile sipariş oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz kitapları ‘sepete ekle’ butonuna tıklayarak özel listenizi hazırlayın. Ardından ‘alışverişi tamamla’ butonuyla adres ve kişisel bilgilerinizi girebilirsiniz. Son aşamada ise ödeme bilgileriniz istenecektir.

Kitapyurdu Kapıda Ödeme Var Mı?

Kitapyurdu kapıda ödeme kabul etmektedir. Ancak kapıda ödemeyi tercih ettiğinizde 7,99 TL ek ücret ödemeniz gerekiyor. Aynı zamanda bulunduğunuz konuma en yakın teslimat noktasını seçerek de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kitapyurdu Hangi Kargoyla Çalışıyor?

kitapyurdu2

Kitapyurdu birçok kargo firmasıyla çalışıyor. Siparişin son aşamasında Kitapyurdu’nun çalıştığı kargo firmalarını görebilirsiniz. Ayrıca en çok Aras Kargo ve MNG kargo tercih ediliyor.

Kitapyurdu Şikayet Nasıl Yapılır?

Sipariş eksikliği, yanlış ürün gönderimi, ödeme sorunları vb. konular için Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. İletişim numarası ile çözemediğiniz sorunlar için CİMER’e mesaj göndermeniz de mümkündür.

 

Scroll to Top