KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kuzey Kıbrıs’ın ilk cep telefonu operatörü olan KKTC Telsim, 2006 yılından beri Vodafone bünyesinde hizmet veriyor. KKTC Teslim mobil iletişim öncüleri arasında yer alırken müşterilerine uygun fiyatlı paket avantajı sağlamaktadır. Aynı zamanda ev & işyeri interneti, hat üzerine cihaz satışı, kurumsal müşterilere yönelik internet vb. hizmetleri sunuyor. Vodafone, Türkiye’de Telsim’i satın aldığında ismini değiştirmiş ve Telsim yenilenerek Vodafone olmuştur. Ancak Kuzey Kıbrıs’ta Rum Hükümeti ve Güney Rum kısmı operatörü arasında yaşanan anlaşmazlıklar sebebiyle ismini değiştirememiştir. Dolayısıyla Vodafone şirketi olmasına rağmen KKTC Telsim adını kullanmaya devam etmektedir. KKTC Telsim, şubeleri ve MyVodafone mobil uygulaması aracılığıyla tablet, akıllı telefon, akıllı TV, oyun konsolu, akıllı ev ürünleri, akıllı saat, kulaklık vb. elektronik cihazların satışını da yapıyor.

KKTC Telsim müşteri hizmetleri +90 542 888 05 42 numarasıyla fatura ödeme, cihaz sorgulama, garanti, iade vb. konularda destek sunuyor. Aynı zamanda 548 numarasını tuşlayarak da KKTC müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında KKTC Telsim çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilir veya KKTC Telsim hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi

Telefon Numarası+90 542 888 05 42
Çalışma SaatleriKKTC Telsim müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

KKTC Telsim İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası548
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresivmol.info@vodafone.com
Whatsapp Hattı+90 548 810 05 48
İletişim FormuForm için tıklayın.
My VodafoneMy Vodafone hakkında detaylı bilgi içişn tıklayın.
Faks+90 (392) 227 05 84
Genel Müdürlük AdresiKKTC Telsim Genel Müdürlük Ali Rıza Efendi Caddesi, No: 33/A, Ortaköy – Lefkoşa / KKTC
Telsim Shop ListesiEn yakın Telsim Shop mağazasını görmek için tıklayın.
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

KKTC Telsim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

KKTC Telsim ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Cevabınız evetse, aşağıdaki soruları inceleyebilirsiniz! Ayrıca KKTC Telsim müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi yorumlarda bekliyoruz!

KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

kktc telsim

KKTC Telsim müşteri hizmetleri ücretlidir ve müşteri temsilcisiyle görüşme başladığı andan itibaren her dakika için 2 SMS ile ücretlendirilirsiniz. İşlemlerinizi ücretsiz olarak tamamlamak için My Vodafone uygulamasını kullanmanız mümkün.

Telsim Shop Nelerde Var?

Telsim Shop KKTC’de şu şehirlerde bulunuyor:

  • Lefkoşa
  • Gazimağusa
  • Girne
  • Güzelyurt
  • İskele
  • Yeni Erenköy

Detaylı adres bilgisi için tıklayın.

KKTC Telsim Kim Aradı Servisine Nasıl Abone Olunur?

kktc telsim kim aradi

Telefonunuza ulaşılamadığı durumlarda sizi arayan kişileri öğrenmek için KIMARADI yazın ve 8000’e SMS gönderin. Dakikalar içinde KKTC Telsim kim aradı servisi aktif hale gelecektir. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

KKTC Telsim Kim Aradı Kaç TL?

Telefonunuz kapalı olduğunda veya şebekeye ulaşılamadığında sizi arayanları öğrenmenizi sağlayacak Kim Aradı Servisi, aylık 5.99 TL’dir. Aboneliği iptal etmek için IPTAL KIMARADI yazarak 8000’e SMS gönderebilirsiniz.

KKTC Telsim Fatura Nasıl Ödenir?

KKTC Telsim faturanızı ödemek için KKTC online işlemleri kullanabilir, KKTC Telsim çağrı merkezi numarası ile iletişime geçebilir veya en yakın Telsim mağazasına başvurabilirsiniz.

KKTC Telsim Kendi Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

KKTC Telsim numaranızı öğrenmek için telefonunuzun arama kısmına *101# yazın ve arama butonuna tıklayın. Saniyeler içinde kendi telefon numaranız ekranda gözükecektir. Ayrıca KKTC Telsim müşteri hizmetleri +90 542 888 05 42 ile görüşerek numaranızı öğrenmeniz mümkün.

KKTC Telsim Çalışma Saatleri Nedir?

kktc telsim1

KKTC Telsim mağazalarının çalışma saati hafta içi 09:00 – 18:00 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda cumartesi günleri 10:00 – 18 aralığında KKTC Telsim mağazalarına başvurabilirsiniz. Size en yakın Telsim mağazasının çalışma saatini öğrenmek için KKTC Telsim çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

 

Scroll to Top