Komagene Müşteri Hizmetleri

Komagene Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etsiz çiğ köfte ile tüm Türkiye’de faaliyet gösteren firma bu noktada oldukça geniş bir ağa sahiptir. Franschising ağı olmasından dolayı da oldukça dikkat çekici bir firma olan Komagene meşhur çiğ köftesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Sofralarda vazgeçilmezler arasına girmeyi de başaran bu muhteşem lezzeti tüm Türkiye’de satışını gerçekleştirmektedir. 2005 yılında açılan ve hızlı bir büyüme gösteren firma etsiz çiğ köfte alanında oldukça emin adımlarla ilerlemektedir. Sağlamış olduğu istihdam ile de birçok kişiye iş imkanı sunması ile de son derece önemli bir yere sahiptir.

Üretim tesisleri düzenli bir şekilde test edilmekte ve hijyenik kurallar çerçevesinde üretim yapılmaktadır. Taşıma ile ilgili tüm tedbirler alınmakta ve sağlıklı bir şekilde teslimatlar yapılmaktadır.

Komagene hem lezzet açısından hem de sağlık açısından öncelikleri birlikte müşterilerine en kaliteli şekilde sunum yapmaktadır. Acılı ve acısız özellikleri ile birlikte tercih sunması da müşterinin isteğine göre değişme sunmaktadır. Taze olması ve sağlık şartlarına uygun bir şekilde sunum yapılması için tüm etkilerle birlikte değerlendirilerek uygulama yapılmaktadır.

Komagene Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 65 64

Komagene Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
komagene@komagene.com.tr 

Komagene Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası:
0216 367 97 00

Komagene Genel Müdürlük İletişim Faks Numarası:
0216 417 38 80

Komagene Genel Müdürlük İletişim Adresi:
Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mahallesi. Tugay Yolu Caddesi. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe – İstanbul

Arama Terimleri: komagene çağrı merkezi numarası, komagene iletişim bilgileri, komagene iletişim numarası, komagene telefon numarası, komagene şikayet hattı, komagene müşteri hizmetleri numarası, komagene destek hattı, komagene irtibat telefonu

Scroll to Top