Kuba Motor Müşteri Hizmetleri

Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuba Motor, 2004 yılında kurulmuş bir motosiklet ve ATV üreticisidir. Rekor bir rakamla yılda 120 bin motor üretmektedir. Gaziantep’te ve Manisa’da olmak üzere 2 dev fabrikası bulunmaktadır. Ürünlerini Türkiye’ye pazarlamaktadır. MUGROUP bünyesinde hizmet vermektedir.

Amerikan şirketi olan Arctic Cat ile ATV üretimi için distribütör ortaklığı bulunmaktadır. Ayrıca bir diğer yurt dışı ortaklığını da İtalyan devi Benelli ile yapmıştır. Kuba Motor, 2018 yılında TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre Türkiye Satış Birincisi seçilmiştir.

Şirketin ülkemizde 300’ün üzerinde bayisi ve her türlü yedek parça, aksesuar ve tamir imkanı bulunan yetkili servisleri yer almaktadır. Kuba Motor, Türkiye’de yapılan tüm motor fuarlarında yer almaktadır. Şirketin piyasaya sürdüğü en son ürünleri arasında Racer 280 adlı ATV yer almaktadır.

Kuba Motor her sene günceli takip ederek birden fazla yeni model üretmektedir. Resmi e mail adresi info@kubamotor.com şeklindedir. Müşteri hizmetleri numarası ise 0850 302 86 92’dir. Sosyal medyada Youtube, İnstagram ve Facebook sayfaları mevcuttur. Bu hesaplarda yeni modellerin ve uygulanan kampanyaların duyuruları yapılmaktadır.

Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 342 357 06 66

Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@kubamotor.com

Kuba Motor Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
+90 342 357 06 20
+90 342 357 06 21

Kuba Motor İletişim Adresi:
4. Organize Sanayi Bölgesi 83422 Nolu Cadde N:14 Şehit Kamil – GAZİANTEP

Arama Terimleri: kuba motor çağrı merkezi iletişim, kuba motor iletişim numarası, kuba motor iletişim, kuba motor telefon numarası, kuba motor şikayet hattı, kuba motor müşteri hizmetleri numarası, kuba motor destek

Scroll to Top