Kumtel Müşteri Hizmetleri

Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kumtel Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 56 85

Kumtel A.Ş. 1972 yılından beri Türkiye’de sunduğu hizmetlerine günümüzde de aktif olarak devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Kumtel, gelişmiş iletişim kanalları ve müşteri hizmetleri kalitesiyle de müşterilerini her koşulda memnun etmeyi başarmaktadır. Ankastre ürünlerden fırınlara, ısıtıcılardan set üstü fırınlara kadar pek çok farklı ürün grubu ile satış yapan firma, ürün ve hizmetlerine ilişkin müşterilerinin her konuda yaşadıkları sorunların çözümü için müşteri desteği sunar. Kumtel iletişim adresi üzerinden çağrı merkezi veya online iletişim kanalları ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Kumtel Müşteri İletişim Merkezi

Kumtel ürün ve hizmetlerine ilişkin yardım almak istediğiniz her konuda firmanın güncel iletişim kanallarını kullanabilir ve hızlı çözüm önerileri alarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Online satış mağazaları veya yerel bayiler üzerinden yapacağınız tüm alışverişleriniz için ürün ve hizmetler hakkında geri bildirimlerinizi firmaya iletmek için iletişim merkezinde yer alan araçları kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşerek işlem yapabileceğiniz gibi online iletişim kanallarıyla da daha hızlı çözümler almanız mümkündür.

Kumtel İletişim Formu

İletişim merkezi üzerinde yer alan online müşteri iletişim formu ile ad, soyad, e – posta, telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi girdikten sonra, form üzerinde yer alan ‘’konu’’ ve ‘’mesaj’’  alanlarını doldurarak ‘’Gönder’’ seçeneği ile iletilerinizi en kısa yoldan iletmeniz mümkündür. Müşteri online iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanızın ardından sorun bildiriminde bulunduğunuz tüm konular hakkında tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Kumtel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kumtel çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda başvurabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim merkezi hızlı yanıt vermektedir. Online veya diğer iletişim kanalları ile yaptığınız görüşmelerde sonuç alamadığınız takdirde çağrı merkezini tercih ederek hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kumtel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 56 85
  • Kumtel Merkez Telefon: 212 292 25 25
  • Kumtel Faks Numarası: 0 352 321 14 03

Kumtel Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Kumtel çağrı merkezini aradıktan sonra ekstra herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan doğrudan müşteri temsilcisi ile hızlı görüşme sağlayabilirsiniz.  İletişim numaralarını aradıktan sonra firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak ürün ve hizmetlere ilişkin bireysel veya kurumsal olarak taleplerinizi iletmeniz mümkündür.

Kumtel İletişim E – Posta Adresi

Kumtel e – posta adreslerini kullanarak iletişime geçmek için iki farklı elektronik posta adresini kullanmanız mümkündür. Tüm genel sorunlarını ve bilgiler için: info@kumtel.com e – posta adresi kullanılabilir. Ayrıca satis@kumtel.com e – posta adresini kullanarak da satış işlemlerine ilişkin kurumsal iletişim posta adresini kullanabilirsiniz.

Kumtel Şikayet Hattı

Kumtel mağazalarından veya online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlere yönelik ürün ve hizmetlere ilişkin her konuda problemlerinizi şikayet hattı üzerinden iletmeniz mümkündür. Şikayet bildirimi için iletişim formlarını kullanabileceğiniz gibi çağrı merkezi veya diğer online iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

  • Kumtel Şikayet Hattı: 444 56 85

Kumtel Sosyal Medya Hesapları

Kumtel’in resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek birçok farklı konuda sorunlarınızın çözüme kavuşması için destek alabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinde yer alan seçeneklerini kullanarak yapacağınız tüm işlemler ile kampanya ve duyular hakkında sosyal medya hesaplarından geri bildirim vermeniz mümkündür. Kumtel resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top