Kuryenet Müşteri Hizmetleri

kuryenet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

1994 yılında kurulan Kuryenet, posta dağıtım şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. %100 Türk sermaye ile kurulan şirket, çoğunlukla banka – müşteri arasındaki evrak veya kart teslimatını gerçekleştiriyor. Günümüzde devlet veya özel bankaların büyük bir kısmı Kuryenet ile çalışmaktadır. Ancak sektördeki yoğunluk ve Kuryenet’in çoğu zaman talebi karşılayamaması nedeniyle birçok şikayet de oluşmaya başlamıştır. Şikayetvar verilerine göre, son yıllarda en çok şikayet edilen şirketler arasında yer alır. Kuryenet’in en önemli avantajı ise geniş dağıtım ağına sahip olmasıdır. Türkiye’nin her noktasına teslimat yapabilir. 

Kuryenet müşteri hizmetleri 444 93 93 numarasıyla kargo takip, gönderi sorgulama, şikayet, öneri vb. birçok konuda hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak banka kartı ya da evraklarınızın sorgulamasını öğrenebilirsiniz.

İçeriğin devamında Kuryenet iletişim ve alternatif kanallar hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. Ayrıca Kuryenet ile ilgili en önemli soruları en alt kısımda inceleyebilirsiniz. 

Kuryenet Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 93 93
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 17:00 
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Kuryenet İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 93 93
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@kuryenet.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Şikayet FormuForm için tıklayın.
Acentelik BaşvurusuKuryenet acentelik başvurusu için tıklayın.
Gönderi Sorgulama FormuGönderi takibi için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiGürsel Mah. Nurtaç Cad. İcabet Sok. No: 1 Kağıthane / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 444 93 93
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Youtube

Kuryenet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kuryenet ile ilgili daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Sizin için en çok araştırılan ve merak edilen soruları araştırdık. Özenle hazırladığımız soruları inceleyerek Kuryenet hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yorumlarda Kuryenet ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtmeyi unutmayın!

Kuryenet Kartımı Teslim Etmedi, Ne Yapmalıyım?

kuryenet musteri hizmetleri

Bankanız, banka/kredi kartını veya diğer evrakları Kuryenet’e teslim etmişse ve Kuryenet teslimat süresine uymadıysa bankanız ile iletişime geçin. Bankanızı arayarak ‘Kuryenet’in kart teslimatını yapmaması sebebiyle kartımı iptal etmek istiyorum’ dediğinizde bir iki gün içinde kartınız size ulaşacaktır.

Kuryenet’e Nasıl Ulaşabilirim?

Kuryenet müşteri hizmetleri 444 93 93 numarasını arayarak firmaya ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde yüzlerce şubeye sahip olsa da Kuryenet, gönderi takibi, bilgi vb. birçok konuda aynı numarayla hizmet vermektedir. 

Kuryenet Kimin?

Kuryenet’in üç sahibi bulunuyor: Mehmet Ali Tlabar, Mehmet Haluk Berdan ve İdris Karaca. Tlabar ve Berdan tarafından kurulan Kuryenet’e daha sonra İdris Karaca ortak olmuştur. 

Kuryenet hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Kuryenet Hangi Günler Açık?

kuryenet

Kuryenet, hafta içi günlerinde 09:00 – 18:00 aralığında dağıtım yapmaktadır. Ayrıca şirket hafta sonu ve resmi tatillerde çalışmıyor. Türkiye geneli Kuryenet çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 olarak belirlenmiştir.

Kuryenet’e Nasıl Ulaşabilirim?

Kuryenet çağrı merkezi 444 93 93 numarasıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Kuryenet Facebook hesabı üzerinden de ulaşmanız mümkün. Kuryenet’e ulaşmanın diğer bir yöntemi ise web sitelerinde yer alan şikayet/öneri formunu doldurmak.

İlgili forma ulaşmak için buraya tıklayın.

Kuryenet Hafta Sonu Dağıtım Yapıyor Mu?

Kuryenet, cumartesi ve pazar günlerinde dağıtım yapmamaktadır. Şirket, sadece hafta içi günlerinde dağıtım yapıyor.

Kuryenet Teslimat Süresi Kaç Gün?

kuryenet2

Kuryenet’in teslimat süresi şehir merkezleri için 1 – 3 iş günü, köy ve beldelerde ise 1 – 5 gün olarak belirtiliyor. Ancak belirtilen süre içinde teslimat gerçekleşmediyse Kuryenet müşteri hizmetlerini arayarak gönderiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

İnternette yapılan yorumlarda birçok kişi Kuryenet’in teslimat süresinden duyduğu memnuniyetsizliği bildiriyor. Bu durumda Kuryenet müşteri hizmetleri veya bankanızla iletişime geçmelisiniz.

Kuryenet Şikayet Hattı Nedir?

Kuryenet şikayet ve öneriler için sadece 444 93 93 numarasını kullanmaktadır. Şirketin, ayrıca bir şikayet hattı bulunmuyor.

Kuryenet Hangi Bankalarla Çalışıyor?

Kuryenet ile çalışan bankalar arasında QNB Finansbank, Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi vb. yer alıyor. Bankaların büyük bir kısmı Aktif İleti veya Kuryenet ile çalışmaktadır.

Kuryeye Teslim Edilen Kart Kaç Günde Gelir?

kuryenet4

Kredi kartı başvurusuyla birlikte kartın, sahibine teslim edilmesi 15 günü bulabilir. Kredi kartı kuryeye teslim edildiyse 5 iş günü içinde teslim edilir. Aynı zamanda şehir merkezlerinde bu süre kısalırken köylerde uzayabilir.

Kuryenet Takip No Nasıl Öğrenilir?

Kartınız, Kuryenet’e teslim edildiğinde tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılır. SMS’e ulaşamıyorsanız mutlaka Kuryenet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Aksi takdirde Kuryenet takip numaranızı öğrenmeniz mümkün olmayacaktır. Kuryenet takip numarası 12 hanelidir.

 

 

Scroll to Top