KVK Müşteri Hizmetleri

kbk

Günümüzde teknoloji ürünlerinin ülkemizde satışını kolaylaştırmak için birçok yöntem belirlenmiştir. Birçok şirket bir araya gelerek ya da bağımsız olarak teknolojik ürün ithal etmekte ve iç piyasada garanti vererek güvenle satmaktadır.

Teknolojik Ürün Satan Şirketlerin Atılımları

Distribütör, dağıtıcı anlamına gelmektedir. Bir malın ya da ürünün belli bir bölgede dağıtımını ve satılmasını sağlayan satıcı anlamında kullanılmaktadır. Teknoloji ürünlerinin satılmasında da yetkili olan ortaklı ya da ortaksız distribütör şirket bulunmaktadır. Bunların başında da KVK gelmektedir. KVK, cep telefonu başta olmak üzere çeşitli teknolojik ürünlerin distribütörlüğünü yapan kurumdur.

KVK Nedir ve Ne Zaman Kurulmuştur?

K.V.K. Teknoloji Ürünleri ve Ticaret A.Ş. olarak hizmet veren ve 1993 yılında üç ortaklı bir distribütör şirketi olarak kurulan kurulduğu günden beri de güvenle hizmet veren bir şirkettir. Çok ortaklı bir yapısı bulunmaktadır. Daha çok kısaltılmış adıyla tanınmakta ve cep telefonlarını hatırlatmaktadır.

K.V.K.; Mehmet Emin Karamehmet, Murat Vargı ve Osman Kavela isimli girişimcilerin soy isimlerinin baş harflerinden meydana gelmektedir. Türkiye’nin en büyük cep telefonu distribütörlerinden biridir.

KVK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası:
0850 222 15 85

Arama Terimleri: kvk çağrı merkezi numarası, kvk müşteri hizmetleri, kvk telefon numarası, kvk iletişim bilgileri, kvk irtibat telefonu, kvk şikayet hattı, kvk teknik destek hattı, kvk iletişim, kvk çağrı merkezi

Scroll to Top