Lassa Müşteri Hizmetleri

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

40 yılı aşkın süredir lastik sektörünün öncü isimleri arasında yer edinen Lassa, Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation ortaklığına bağlı Brisa’ya aittir. 1974 yılında kurulan Lassa, günümüzde Türkiye’nin en önemli lastik markalarından biridir. Lassa müşteri hizmetleri 0 850 210 13 00 numarasıyla lastik bilgileri, bayilik, kampanya, lojistik, şikayet vb. konularda müşterilerine hizmet sunuyor. Müşteri iletişimine fazlasıyla önem veren marka, gelen talepler doğrultusunda çözüm üretmektedir.

Lassa, dünyanın en büyük lastik fabrikaları arasında yer alan Brisa’nın fabrikasında üretilmektedir. Brisa fabrikası, Aksaray’da 350 bin metrekarelik alanda farklı markalarının üretimini yapıyor. Lassa ise binek araç, römork, kamyon, iş makinesi, hafif ticari araç vb. birçok alanda kaliteli modelleriyle ön plana çıkmaktadır.

İçeriğimizin devamında Lassa iletişim kanallarına göz atabilir veya Lassa ile ilgili en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz!

Lassa Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0 850 210 13 00
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Lassa İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0 850 210 13 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@lassa.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Destek Hattı0553 017 90 00
Bayi AraEn yakın Lassa bayisini bulmak için tıklayın.
Fiyat ListesiLassa fiyat listesi için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiKısıklı Caddesi, Şehit Teğmen İsmail Moray Sokak No: 2/1 Altunizade, 34662 İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 216 544 35 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Lassa Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lassa ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Cevabınız evetse, aşağıdaki sorulara göz atabilirsiniz! Ayrıca Lassa müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Lassa Kimin?

lassa logo

Lassa’nın sahibi Sabancı Holding ve Japonya merkezli Bridgestone Corporation ortaklığında kurulan Brisa’dır. Şirketin kuruluş tarihi 1974’tür.

Lassa ve Bridgestone Aynı Mı?

Lassa ve Bridgestone markalı lastikler, aynı Brisa fabrikasında üretilir. Bununla birlikte performansı, tutuşu ve ekstra özellikleri birbirinden farklıdır.

Lassa Lastik Fiyatları Ne Kadar?

Lassa binek araç lastik fiyatları 1200 – 4500 TL aralığında farklılık göstermektedir. Aynı zamanda zaman zaman düzenlenen 4 al 3 öde kampanyalarıyla uygun fiyatlı bir alışveriş sunar. Tüm araçlar için Lassa fiyat listesini inceleyin.

Lassa Lastik Ömrü Ne Kadar?

lassa2

Lassa lastik ömrü 5 yıl veya 100.000 KM’dir. Bununla birlikte yedek lastik, yazlık/kışlık lastik kullanımı, lastik kalitesi vb. faktörler süreci etkiler. Lassa lastik ile ilgili sorunlarınızı Lassa çağrı merkezi numarasına 0 850 210 13 00 bildirebilirsiniz.

Lassa Nerede Üretiliyor?

lassa fabrika

Lassa, İzmit Brisa fabrikasında üretilmektedir. Ayrıca Brisa, Dayton, Kinesis, Firestone ve Bridgestone markalı lastikler de yine aynı fabrikada üretiliyor. Ayrıntılı bilgi için Lassa iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Lassa Lastikleri Nasıl?

Lassa, binek ve ticari araçlar için yüksek fiyat/performans oranına sahip kaliteli lastik üretimi gerçekleştiriyor. Özellikle yüksek tutuş oranı ve uzun ömürlü oluşuyla kullanıcılardan tam puan almaktadır.

Lassa Bayiliği Nasıl Alınır?

lassa1

Yüksek kar oranı, Lassa kalitesi ve uygun maliyet avantajlarıyla birçok kişi Lassa bayisi olmak istiyor. Siz de Lassa bayiliği almak istiyorsanız Lassa Whatsapp destek numarası 0553 017 90 00 veya Lassa çağrı merkezi 0 850 210 13 00 ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca online başvuruda bulunmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Lassa Bayilik Şartları Nedir?

Lassa bayilik şartları arasında yer alan en önemli konu nüfus ve trafik yoğunluğudur. Marka, yüksek nüfus ve trafik yoğunluğuna sahip olan bölgeler için kolay bayilik açma fırsatı sunuyor. Ayrıca Lassa bayilik ücreti için 500.000 TL civarında ücret talep edilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek için Lassa müşteri merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lassa Şikayet Hattı Nedir?

Lassa ile ilgili ürün, bayilik, lojistik, fiyat, değişim, personel vb. şikayetlerinizi Lassa müşteri hizmetleri 0 850 210 13 00 merkezine bildirebilirsiniz. Sorununuz için Lassa temsilcileri en iyi çözümü sunmaya çalışacaktır.

 

Scroll to Top