Lazzoni Müşteri Hizmetleri

lazzoni mobilya cagri merkezi

Yaklaşık 100 yıl önce Arhavi’de serender ustası Hasan Usta ile Lazzoni hikayesi başlamıştır. Babadan oğlula aktarılan sanat ve mesleki deneyim ile birlikte Arhavi’den New York’a uzanan bir yolcuğun ilk adımları bu şekilde atılmıştır. Dünya çapında tasarımcılar ile hazırlanan koleksiyonlar, Lazzoni markasının genel çizgilerini belirleyerek dünyaya yayılan bir marka haline gelmesini sağlamaktadır. Türkiye genelinde açılan mağazalar ile hızla ulusal boyut kazanan Lazzoni markası, mobilyacılık alanında kendine has çizgileri olan orijinal markalardan biridir. Lazzoni müşteri hizmetleri ve satış sonrası iletişimi de kuvvetli olan mobilya firmalarından biridir. Bu yüzden Lazzoni markalı ürün veya hizmetlerden yararlanan müşterilerin, bu süreçte herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşaması halinde, deneyimli Lazzoni müşteri temsilcileri en kısa sürede memnuniyetsizliğin giderilmesini sağlamasıyla bilinmektedir.

Lazzoni Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan mağazalarının yanı sıra ABD’de New York’ta da mağaza açan Lazzoni firması, dünya çapında açılan pek çok mağazası ile küresel anlamda perakende mağazalaşma sürecini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Satın almış olduğunuz Lazzoni markalı mobilya ve ev aksesuarlarında, ürünün fabrikada imalatı sırasında kaynaklandığını düşündüğünüz bir kusur veya hata fark ederseniz hemen Lazzoni firmasının deneyimli müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana deneyimli ve güler yüzlü hizmetleriyle satış sonrası destek anlamında memnuniyet odaklı hizmet veren Lazzoni firmasının müşteri temsilcilerine aşağıdaki telefon numarasından mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz:

  • Lazzoni Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 312 847 55 42

Lazzoni Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Lazzoni markalı mobilya ve ev aksesuarlarının satın aldıktan sonra herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşamanız halinde hemen Lazzoni müşteri temsilcisi ekibine ulaşabilirsiniz. Sadece telefon iletişim kanalıyla değil aynı zamanda internet ortamını da etkili biçimde kullanan Lazzoni firmasının tecrübeli Lazzoni hizmetleri birimi, yaşadığınız memnuniyetsizliğin en kısa sürede çözüme kavuşturulması için profesyonel kalitede hizmet sunmaktadır:

Lazzoni Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Lazzoni firmasının başarılı satış sonrası destek hizmetlerinden yararlanmak için internet sitesi üzerinde yer alan müşteri hizmetleri iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Lazzoni markalı ürünlerle ilgili, istek, öderi, şikayet, teşekkür veya bilgi alma konularında Lazzoni müşteri temsilcilerine danışmak istiyorsanız internet üzerinden doldurulan Lazzoni müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanabilirsiniz:

Lazzoni Müşteri Hizmetleri Canlı Destek Hattı

Lazzoni firmasının deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan müşteri temsilcileriyle online platform üzerinden canlı mesajlaşma yapabilmek de mümkündür. Firmanın ürün veya hizmetleri hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsanız, Lazzoni müşteri hizmetleri canlı destek hattını kullanarak müşteri temsilcilerinden hızlı geri dönüş alabilirsiniz:

Lazzoni Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine en kaliteli ve sıra dışı çizgilere sahip mobilyaları sunan Lazzoni firmasının en özel koleksiyonları hakkında güncel bilgilere ulaşmak için Lazzoni resmi sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Lazzoni markasının sosyal medya hesaplarında yenilikçi mobilya tasarımları, güncel fiyat kampanyaları ve alışveriş çeki kazanma gibi promosyonları bulabilirsiniz. Bu avantajlı hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sosyal medya kanalları üzerinden Lazzoni firmasını takip etmektedir.

Scroll to Top