Letgo Müşteri Hizmetleri

Letgo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İkinci el eşya alım ve satım platformu olan Letgo, faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren kurumsal hizmet altyapısı sayesinde kullanıcılarının güvenli hizmet almasını sağlamıştır. Mobil veya web arayüzü üzerinden işlem gerçekleştirmek isteyen tüm kullanıcılarının yaşadıkları hizmet veya ürün sorunlarına ilişkin her konuda Letgo iletişim adresleri üzerinden bildirimde bulunması mümkündür. Gelişmiş iletişim kanalları üzerinden anlık olarak destek alarak teknik sorunlar için görüşme sağlamanız mümkündür. Letgo temelde diğer e – ticaret sitelerinden farklı olarak alıcı ve satıcıları bir araya getirmesi ve kişilerin ürünlerinin satışa çıkarılması nedeniyle iletişimin kullanıcılar arasında olmasını hedeflemiştir.

Letgo Yardım Merkezi

Letgo yardım merkezi üzerinde yer alan hızlı yanıt seçeneklerini kullanarak, Letgo ile direkt iletişime geçmek zorunda kalmadan sorunlarınız hakkında çözüm önerileri almanız mümkündür. Bu sayede vakit kaybetmeden canlı iletişim kurmanıza gerek kalmadan her konuda kurumsal destek alabileceğiniz yöntemleri belirleyebilirsiniz. Teknik altyapısı gereği satıcı ve alıcılardan oluşan müşterileri bir araya getiren Letgo, kullanıcıları arasında iletişim kanallarının güçlendirilmesini sağlamıştır. Ancak firmanın genel iletişim kanalları diğer e – ticaret firmalarına nazaran çok daha zayıf kalmaktadır.

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Letgo tarafından kullanıcıları arasında iletişim kanallarının geliştirilmesine yönelik iletişim hizmeti sunulduğu için Lego müşteri hizmetleri telefon numarası veya müşteri online iletişim formu gibi unsurlar üzerinden hizmet vermemektedir. Kurumsal resmi web sayfası üzerinde firmanın herhangi bir iletişim numarası veya iletişim formu yer almaz. Letgo ile görüşme sağlayabileceğiniz ve geri bildirim de bulunabileceğiniz tek yöntem e – posta veya sosyal medya araçlarıdır. Bu sayede her konuda genel sorunlarınızı ve taleplerinizi Letgo’ya iletmeniz mümkündür. Bunun dışında ürünlere ilişkin sorunlarda ise satıcılarla irtibata geçmeniz gerekir.

Letgo İletişim E – Posta Adresi

press@letgo.com elektronik posta adresini kullanarak firma ile basın ilişkileri hakkında görüşme sağlamanız mümkündür. İlgili konular dışında firma ile görüşmek için Lego web veya mobil uygulamaları üzerinden üyelik işlemlerinin tamamlanmış olması ve buna göre bildirimlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Her hangi bir konuda firmaya geri bildirim vermek ve müşteri hizmetleri ekibiyle iletişim geçmek için:

  • Letgo hesabına giriş yapılır.
  • ‘’Teknik Destek ve Hata Raporu’’ seçeneği tıklanır.
  • Konu ve mesaj girilerek ileti gönderilir.

Letgo Android ve IOS Mobil Uygulama

Letgo mobil uygulamaları akıllı cihazınıza indirerek çok daha etkili biçimde satıcılarla veya müşterileriniz ile iletişime geçebilirsiniz. Öte yandan Letgo’ya herhangi bir konuda bildirim vermek için de yine mobil uygulama araçları üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

Letgo Şikayet Hattı

Letgo’nun herhangi bir şikayet veya iletişim hattı bulunmaz. Bu nedenle kullanıcıların uygulamaya giriş yapmalarının ardından canlı/teknik destek bölümleri üzerinden sorunlarını veya taleplerini iletmesi mümkündür. Letgo şikayet hattına ilişkin tüm detaylara sitenin resmi adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Letgo Sosyal Medya Hesapları

Letgo’ya geri bildirimde bulunmak isteyen kullanıcıların sosyal medya araçlarını kullanarak geri bildirim vermesi mümkündür. Sosyal medya dışında çağrı merkezi veya diğer iletişim kanalları ile hizmet vermeyen firma tarafından resmi sosyal medya platformları üzerinden destek sağlanır. Her konuda bildirimlerini sosyal medya hesaplarını kullanarak iletebilir ve ayrıca uygulama hakkında en yeni gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz. Popüler sosyal medya platformları üzerinden Letgo’yu takip edebilirsiniz. Letgo sosyal medya adresleri:

Scroll to Top