Mado Müşteri Hizmetleri

mado musteri hizmetleri

Dondurma ve tatlıları ile gıda sektöründe Türkiye’nin önde gelen kurumsal gıda firmalarından biri olmayı başaran Mado ayrıca müşterilerinin her konuda şikayetlerini dikkate alarak müşteri hizmetleri iletişim kanalları üzerinden destek vermektedir. Ürün ve hizmetler hakkında memnuniyetsizliğinizi dile getirmek veya önerilerinizi firmaya iletmek için Mado iletişim merkezi üzerinde yer alan güncel iletişim kanallarını kullanmanız tavsiye edilir. Online ya da direkt iletişim kanalları üzerinden hızlı yanıt alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası ve diğer iletişim kanalları ile günün her saatinde müşterilerine kurumsal iletişim desteği sunmaya devam etmektedir.

Mado Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mado ücretsiz danışma hattını kullanarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir ve her konuda şikayet, öneri veya taleplerinizi kolayca firmaya iletebilirsiniz. Sipariş hattı üzerinden ayrıca hızlı sipariş vererek firmaya ait ürünleri kolayca temin etmeniz de mümkündür. Danışma hattı üzerinden müşteri hizmetlerine ilişkin her konuda görüşü ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

  • Mado Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 800 535 10 01
  • Mado Genel Müdürlük (K. Maraş): Telefon +90 344 236 06 11 – 12
  • Mado İstanbul Bölge Müdürlüğü Telefon: +90 216 472 53 04 – 05

Mado İstek ve Öneri İletişim Formu

İstek ve önerileriniz için Mado iletişim formunu kullanarak en hızlı şekilde sorunlarınız hakkında geri dönüşlerin firma yetkilileri tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Güncel iletişim bilgilerinizi vereceğiniz form üzerinden müşteri memnuniyeti adına firma yetkilileri sizinle iletişime geçecektir. Kısa süre içinde iletişim formları üzerinden firmaya her konuda taleplerinizi iletmeniz mümkündür.

Mado İletişim E – Posta Adresi

mado@mado.com.tr elektronik posta adresini kullanarak Mado firması ile e – posta aracılığıyla görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Kurumsal işbirlikleri veya doğrudan bireysel müşteri ilişkilerine yönelik konularda resmi yazışmalarınızı firmanın güncel e – mail adresini kullanarak gerçekleştirebilir ve kısa süre içinde yanıt alarak söz konusu meselenin çözümü için işlem gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Mado Sipariş Hattı

Mado sipariş hattını kullanarak en lezzetli dondurmalardan tatlılara kadar birçok farklı ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde sipariş hattını arayarak kısa zamanda siparişlerin adresinize ulaşmasını sağlayın. Siparişlerinizi vermeden önce direkt size en yakın şube ile irtibata geçmek çok daha hızlı ve kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır. Öte yandan genel sipariş hattı üzerinden doğrudan en yakın şubeye yönlendirilmeniz de mümkündür.

  • Mado Sipariş Hattı: 444 MADO

Mado Şikayet Hattı

Mado firmasının ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi ücretsiz müşteri danışma hattı üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Müşteri hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal destek alarak iletişim kanalları üzerinden tüm şikayetlerinizi firma yetkilileri ulaştırmanız mümkündür.

  • Mado Şikayet Hattı: 0 800 535 10 01

Mado Resmi Sosyal Medya Hesapları

Mado’nun kurumsal resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin güncel kampanya ve duyurularından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu hesaplar üzerinden geri bildirim vermeniz de mümkündür. Mado sosyal medya hesapları:

Scroll to Top