Martı Müşteri Hizmetleri

marti scooter

2018 yılında kurulan Martı, Türkiye’nin ilk ve en büyük elektrikli scooter şirketidir. Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan Martı Tech, ilk olarak İstanbul’da faaliyet göstermiştir. Günümüzde Ankara, Eskişehir, Antalya, Bursa, İzmir, Gaziantep ve Ordu’da hizmet vermeye devam ediyor.

Martı müşteri hizmetleri 0850 308 34 19 telefon numarasıyla ödeme, kullanım, ücret, arıza vb. konularda destek sunmaktadır. Yolculuk ve kullanım sırasında yaşadığınız sorunları Martı müşteri hizmetlerine bildirerek acil çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Elektrikli scooter ve moped paylaşım sistemi olarak bilinen Martı, uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunuyor. Martı kullanım ücreti dakikada 1,49 TL olarak belirlenmiştir ayrıca başlangıç ücreti de 1,99 TL’dir. 1 saatlik Martı kullanım ücreti ise 110 TL olarak fiyatlandırılır.

Akıllı telefonunuza Martı mobil uygulamasını indirerek konumunuza en yakın Martı scooterı bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla kredi kartınızı eklediğinizde otomatik olarak ödeme alınacaktır.

İçeriğimizin devamında Martı iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Martı Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 308 34 19
Çalışma SaatleriMartı çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Martı İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 800 6125
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@marti.tech
Genel Müdürlük AdresiKavacık Mahallesi Otağtepe Caddesi No:64 Beykoz / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 800 6125
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Instagram, Youtube, LinkedIN

Martı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Martı scooter, e – bisiklet ve moped ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcıların en çok merak ettiği soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık. Yorumlarda Martı müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Martı Nasıl Kullanılır?

marti scooter2

Martı scooterlarını kullanmak için akıllı telefonunuza Martı uygulamasını indirin. Uygulamaya kayıt olduktan sonra en yakın Martı scooterı görebilirsiniz. Scooterın üzerinde yer alan barkodu okuttuğunuzda kullanıma hazır olacaktır.

Martı 1 Saati Ne Kadar?

Martı araçlarının bir dakikası 1,99 TL iken bir saatlik kullanım 110 TL’dir. Ücretlerle ilgili detaylı bilgi edinmek için Martı müşteri hizmetleri 0850 308 34 19 ile görüşebilirsiniz.

Martı Hangi Şehirlerde Var?

marti 3

Martı kullanabileceğiniz şehirler:

  • İstanbul
  • Ankara
  • İzmir
  • Antalya
  • Bursa
  • Yalova
  • Gaziantep
  • Eskişehir
  • Sakarya

Martı Sürüş Nasıl Bitirilir?

Martı scooter, elektrikli bisiklet ve mopedi kamuya açık bir alana getirin. Haritada ‘park edilemez’ veya ‘alan dışı’ uyarıları olmayan bir alana park edebilirsiniz. Sürüşü bitirmek istediğinizde kilidi takın, uygulama üzerinden ‘fotoğraf çek & bitir’ kısmına tıklayarak sürüşü bitirin.

Sürüş ve ödeme ile ilgili detayları öğrenmek için Martı müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 308 34 19 ile görüşebilirsiniz.

Martı Hız Limiti Nedir?

Martı araçlarının hız limiti 18 km/sa olarak belirlenmiştir.

Martı Scooterlarına Kaç Yaş Binebilir?

marti 4

Martı elektrikli scooter ve e-bisikletler için yaş sınırı 15’tir. 15 yaş altındaki kişilerin Martı elektrikli scooter ve e – bisiklet kullanması yasak. Mopedler için yaş sınırı 18’dir ve bir ehliyet sahibi olmak zorunludur.

Martıya 2 Kişi Binebilir Mi?

Martı araçlarına iki kişi binmek yasak. Aynı zamanda kişisel eşyalar ile birlikte toplam 150 kg sınırı bulunuyor. Martıya iki kişi binildiğinde polis ceza yazabiliyor.

Martı Cezaları Nedir?

Martı araçlarını yanlış park ettiğinizde 40 TL; Martı mobilet ve moped için 100 TL ceza ödemeniz gerekir. Ayrıca Martı ile toplu ulaşım araçlarına binmek 500 TL, Martı araçlarını yanlış kilitlemek 50 TL ile ücretlendiriliyor. Martı kullanılamaz hale geldiğinde scooter ve mobilet için 15.000 TL, moped için 30.000 TL ceza ödemek gerekiyor.

Cezalar ve ceza itirazı için Martı müşteri hizmetleri ile 0850 308 34 19 görüşebilirsiniz.

Scroll to Top