MasterChef İletişim

masterchef turkiye iletisim

Türk televizyonlarının efsaneleşen yarışma programlarından biri haline gelen MasterChef Türkiye, TV 8 bünyesinde yayınlanmaktadır. İzleyici olarak görüş ve önerilerinizi belirtmek veya yarışma programına katılımcı olarak başvurmak için yayıncı kuruluşun iletişim kanalları üzerinden işlem yapabilirsiniz. MasterChef Türkiye iletişim kanalları üzerinden TV 8 izleyici temsilcisi ve yarışma yetkililerine ulaşarak her konuda görüş ve önerilerinizi veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Yarışmacı olarak programa katılmak isteyenlerin ise online iletişim ve başvuru formunu doldurarak taleplerini iletmeleri mümkündür.

MasterChef Türkiye Yardım Merkezi

TV 8 güncel yarışma programlarından biri olan ve Türkiye’nin en çok izlenen yemek yarışma programı haline gelen MasterChef Türkiye’ye yarışmacı olarak katılmak veya izleyici olarak görüşlerinizi iletmek için yardım merkezi üzerinden en etkili iletişim kanallarının neler olduğunu görüntüleyebilirsiniz. MasterChef Türkiye başvuruları hakkında merak ettiğiniz tüm konular ve sorular hakkında yanıtları, ‘’Seçme Yerleri ve Duyurular’’ sayfası üzerinden takip ederek sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

MasterChef Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MasterChef Türkiye’nin izleyicilere veya yarışmacılara yönelik genel bir iletişim telefon numarası veya müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle yarışmaya katılmak veya program hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için TV 8 iletişim kanallarını kullanabilir veya doğrudan diğer online iletişim kanalları üzerinden iletişime geçemeye çalışabilirsiniz. Kısa süre içinde yarışma ile ilgili olarak tüm konularda yetkililerle görüşmek için güncel online iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Sadece WhatsApp iletişim hattı üzerinden iletişim desteği sunar.

  • MasterChef Türkiye WhatsApp İletişim Hattı: +90 549 890 88 88

MasterChef Türkiye İletişim Başvuru Formu

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma ve yemek programı olma özelliğine sahip MasterChef Türkiye’ye yarışmacı olarak başvur yapmak isteyenlerin online başvuru sayfası üzerinden işlem yapması mümkündür. 2020 yılı içinde Covid – 19 salgını nedeniyle sadece videolu başvurular kabul edilmektedir. Ancak ilerleyen dönemlerde başvuru işlemleri için yine online iletişim kanalları üzerinden form bilgileri doldurularak veya videolu olarak başvuru yapılabilir.

MasterChef Türkiye E – Posta Adresi

Masterchef2020@acunmedya.com adresini kullanarak yarışma hakkında her konuda iletişim desteği alabilir ve başvurularınız için hazırladığınız tanıtım videolarınızı göndermeniz mümkündür. Elektronik posta adresini kullanarak sadece MasterChef Türkiye yarışması hakkında iletişim desteği alabilirsiniz. Bunun dışında TV 8 hizmetlerine yönelik talep ve şikayetleriniz için TV8 iletişim kanallarını kullanmanız gerekecektir.

MasterChef Türkiye Şikayet Hattı

MasterChef Türkiye hakkında şikayetlerinizi aktif iletişim kanalları üzerinden yayıncı kuruluş olan TV 8’e iletmeniz mümkündür. Öte yandan online iletişim kanallarını da kullanarak MasterChef Türkiye hakkında yarışmacı olarak veya izleyici olarak her konuda geri bildirim vermeniz mümkündür. Program hakkında geri bildirimlerinizi vermeden önce iletişim kanallarının aktif olup olmadığını incelemeniz tavsiye edilir. TV 8 izleyici temsilcisine yazarak şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. İzleyici temsilcisi ile ayrıca e – posta ile görüşmeniz de mümkündür.

MasterChef Türkiye Sosyal Medya Hesapları

MasterChef Türkiye resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek yarışma hakkında güncel duyurular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Öte yandan sosyal medya hesapları üzerinden yarışma hakkında izleyici olarak geri bildirim verebilir ve izleyici temsilcisinin tarafınıza dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. MasterChef Türkiye resmi sosyal medya hesapları:

Müge Anlı iletişim içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top